Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balaton környéke, hova menjünk?

Balaton környéke, hova menjünk?

Figyelt kérdés

A párom és én akarunk menni egy hétvégére Balatonra (Budapestről), csak azt nem tudjuk hova érdemes? Ti mit ajánlanátok?


Péntek, szombat, vasárnapról lenne szó, tehát két éjszaka, és inkább az olcsóbb kategóriát célozzuk meg. Olyan 50ezerre gondoltuk összesen (szállás, kaja, minden). Nem tudom ez mennyire reális, mert azért akarom, hogy ki is élvezzük az ottlétet, ne csak nézzük, ahogy más jól érzi magát?!


Inkább pihenni akarunk, tehát nem bulizni, hanem borozgatni, wellnes, fürdők, strand, egyik este valami jó kis étterem, ilyenek.


Inkább az északi part, csak amiatt, mert közelebb van pesthez.


A szállás annyira nem fontos, úgyis csak aludni megyünk vissza oda, de jobban szeretném, ha mégis szálloda lenne, vagy egy ahhoz hasonló hely (nem apartman).


Inkább fiatalos helyet akarunk (mi 22 és 24 évesek vagyunk), nem olyan ahova szinte csak családok járnak vagy nyugdíjasok.


Biztos van ilyen hely, csak nem sok tapasztalatom van a balatoni helyekkel, ezért kérem a tanácsotokat.


Köszönöm!



2016. máj. 24. 22:16
 1/2 anonim válasza:

Balatonlelle! Bár déli part, de nagyon kellemes. Nem túl drága (picit távolabb a parttól főleg lehet olcsóbb apartmanokat találni), plusz nagyon hangulatos. Nem csak családok vannak, szép a sétálóutca (éttermekkel, butikokkal, és van egy fürdő is).Éjszaka sem kihalt.


Északi parton eddig csak Udvariban és Tihanyban voltam, az előbbi túl csendes volt, az utóbbi túl tömött.

2016. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keszthely, B.füred.

Füred pár éve nagyon felkapott hely lett. Szép is, a parton csodás a sétány.

Keszthely is jó, ott is van egy sétány a parton.

Borozgatni bárhol lehet, mondjuk ha célirányos borozgatást akar valaki, akkor meg Badacsony a legjobb hely erre. :)

B.györök is jó, csak az nagyon kicsi hely...

Szállás árakat nem tudok... :/


Én Füredre mennék, de nézz képeket, szállásokat. :)

2016. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!