Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Második ajándékként: wellness...

Második ajándékként: wellness hétvége vagy autósélmény?

Figyelt kérdés

A szüleimnek szeretnék még egy ajándékot de nem tudom hogy melyik legyen.


Vagy 3 napos wellness hétvégén gondolkozom, ez közös lenne anyukámmal vagy apukámnak autósélményen ( [link] ), viszont akkor anyukámnak kellene még valami és semmi ötletem sincs.


Wellness már kaptak tőlem, szeretik is. Viszont az autósélmény is izgalmas lehet apumnak, de anyumnak nincs semmi hasonló ötletem.


2016. dec. 10. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem most adj nekik olyasmit, amit együtt tudnak felhasználni, erre a wellness tökéletes, apud meg majd megkapja az autós élményajándékot születésnapjára.
2016. dec. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Az első ajándék egy közös nyaralás hármasban, szóval közös élményünk lesz, de nem hülyeség amit mondasz! Kettesben mégis másabb. Anyuknak úgysincs abszolút semmi ötletem most.
2016. dec. 10. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!