Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hogy teszed túl magad a...

Te hogy teszed túl magad a kellemetlen kínos helyzeteken, főleg ha sokan láttak?

Figyelt kérdés

Hogy reagálsz...most attól függetlenül hogy mi volt a bénázásod oka? :)

Normális, ha napokig képes vagyok ezen rágódni, hogy vajon mit gondoltak mások, hülyének néztek stb?....:):)


2017. ápr. 22. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Normális. Sehogy. Ha szeretnek akkor nem fognak bántani vele ha pedig nem szeretnek akkor ígyis-úgyis piszkálni fognak.

Viselkedhetsz úgy mint ha semmi nem történt volna, vagy fordulj magadba ha szerinted is szégyellned kéne magadat.

2017. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Úgy vagyok, hogy ami történt megtörtént, előbb utóbb úgyis elfelejtik az emberek és találnak mást helyette, így pont leszarom én is.
2017. ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hidd el a többiek nevetnek rajta egyet, és egy órával később már el is felejtették.

Én is rágódok néha ezeken, de mindig rájövök hogy felesleges. Tanultam belőle, az élet megy tovább.

2017. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Humorral.
2017. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én mindig rögtön elnevetem magam az adott szituációban ösztönösen. Szerintem külső szemlélőként is ez lehet a legjobb dolog, még ha egy kattant csajnak is láthatnak ilyenkor :) Később is, ahogy mesélem másoknak, mindig humorosan adom elő. Nyilván vannak olyan esetek, amiket nem nagyon lehet humorosan előadni, de nekem általában sikerül mindig :D múltkor megtapostam egy mozi fél közönségét, mert kerestem egy pasit, iszonyat rosszul éreztem magam hirtelen, de aztán ahogy előadtam másoknak, úgy könnyebb lett és most már csak nevetek rajta.
2017. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nevetek rajta.. De ha más bénázik sem gonoszan kárörvendek, hanem ha pl viccesen esik.

Egyszer még suliba egy 9-es kiscsaj kijött egy teremből, és beakadt a lába a küszöbbe, átszaladt a folyosó másik végére. Ha eszembe jut még most is nevetek. :D

2017. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nálam változó. :)Általában helyzet függő. :) Napokig vagy nevetek rajta, vagy duzzogok, hogy miért én... :D:D

Aztán megy tovább minden, mintha misem történt volna. :)

2017. ápr. 22. 13:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem minden ember napokig tudja ezen magát rágni. Az segít, ha elfoglalod magad, nem gondolsz rá (ha pl. nem csinálsz semmit, csak egy üres szobában rágódsz, akkor tovább tart, de ha pörög körülötted minden, akkor hamar elfelejted), vagy segít a humorérzék (a humoros emberek másképp dolgozzák fel az ilyesmiket, mint a komolyak), az alap lelkiállapot (ha egyébként is sokminden bánt, akkor ez rátesz egy lapáttal, de ha amúgy kiegyensúlyozott vagy, hamarabb túlteszed magad rajta). Stb.
2017. ápr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha te képes vagy ezen rágódni, gondolj arra, hogy hasonló esetben vajon neked nem-e lennének olyan gondolataid, mint amitől te rettegsz, hogy másoknak vannak veled kapcsolatban? Ha bénáztál, hát bénáztál. Ha más bénázik, akkor te se nevesd vagy gúnyold ki, hiszen tudod, hogy milyen rossz, ha veled teszik. Sőt, csak maga a félelem rossz,főleg ha kigúnyolnak... ne tedd hát te se másokkal, főleg, ha te is rettegsz, hogy megteszik veled.
2017. ápr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Néha egyszerűen nem tudok. Most nem jut eszembe egy példa se, ja de megvan. XD

Nevén nem nevezett (ez mondjuk nem is lényeges) elég nagy boltban (szóval szerencsére nen ismertem a boltost) épp fizetünk osztálytársaimmal, én csak vártam, mert én nem vettem semmit. Az eladónő épp húz le egy terméket, még előtte sorakozik a többi, ami lehúzásra vár.

Erre én idióta barom, mintha még nem jártam volna boltban, megfogom a lehúzatlan termékeket, és a kijárat felé fordulva megkérdezem az osztálytársam, hogy ezeket nem akarja-e vinni. (Azt hittem, hogy elfelejtette vagy valami :l)

Következő pillanatban már leesett, hogy ez nagy hiba volt. Az eladónő elég mérges fejjel nézzett rám, olyan mit képzelek magamról fejjel. (Jogosan :D)

Persze próbáltam szépíteni, hogy csak azért kérdeztem, hogy ne segítsek én vinni majd valamit, de szerintem senki se hitte el.

Ilyenkor főleg ha nem tudok aludni, akkor jutnak eszembe az ilyen sztorik. Mindig rohadtul kínosan érzem magam, azt remélve, hogy senki sem emlékszik már rá. (Több éves sztorikon is képes vagyok rágódni :O)

2017. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!