Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged hogy szoktak hívni,...

Téged hogy szoktak hívni, amit utálsz?

Figyelt kérdés
Azok a nevek, becézések érdekelnek amiker utálsz hallani.
2017. ápr. 22. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Császárt utálom, mert király vagyok. :)))
2017. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szórakozóhelyen random idegenek: babám, cicám és hasonlók. Nem is értem miért gondolják, hogy egy idegen nő örül, ha így próbálnak vele kommunikálni.


Illetve a keresztnevemhez ragasztott kicsinyítő képzőket sem szeretem hallani, maximum a szüleimtől és a nagymamámtól.

2017. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
"Nyuszifül"
2017. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Clay Morrow ***** válasza:
Istvánka, Pista, Pisti, Istike.
2017. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát a konkrét nevet nem akarom leírni, mert szerintem rögtön felirmerne róla valamelyik osztálytársam, aki olvassa ezt az oldalt..De elég ritka nevem van és a tanárok nem bírják megjegyezni, ezért egy másik néven szólítanak, ami kicsit hasonlít az eredeti nevemhez..Azaz konkrétan az első szótaga ugyanaz, mint a nevemnek, fú...A legszánalmasabb az egészben, hogy van, a dolgozatokra is direkt kani betűkkel ráírom a nevem, erre mikor kiosztják a dogákat, megint át leszek keresztelve...Mintha direkt csinálnák, esküszöm -.- Rohadtul fel tudnak b4szni amúgy ezzel, ha nem bírják megjegyezni a nevem, szólítsanak a vezetéknevemen, vagy mit tudom én, de NE kereszteljenek át, én se úgy megyek be pl. a tanáriba, mikor keresem valamelyik tanárt, hogy "Szabó András tanárurat keresem", erre mikor szólnak, hogy Andrisnak hívják, még azt mondom, hogy "Nem mindegy, hasonlít rá..Amúgy is, tanít vagy 20 tanár, azt hiszik, egyesével mindegyik nevét meg fogom jegyzni?"...
2017. ápr. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!