Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mások is szoktak szorongani...

Mások is szoktak szorongani iskolába felelet előtt, vagy ha beszélni kell?

Figyelt kérdés
Közbrn szívdobogás, gyomorgörcs, kisebb remegés.
2017. márc. 12. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia.
2017. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, még az egyetemen is. Üdv a klubban.
2017. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egész középiskolában ilyen voltam, szinte nem is feleltem emiatt, inkább azt mondtam, hogy nem készültem. Aztán magától elmúlt és elkezdtem szeretni a szóbeli számonkéréseket. Fura.
2017. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én soha nem vagyok ideges (éljenek a pszichopaták:3).
2017. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.


Nyugodj meg, nagyon sokan vagyunk így ezzel.

Én például több mint 8 éve járok szavalóversenyekre, szereplek iskolai műsorokban és a mai napig majdnem olyan lámpalázas vagyok mintha először csinálnám. Ugyan így vagyok ezzel a felelésnél is. Legtöbbször 1-2 perc után folyamatosan csökken a lámpaláz, az idegesség, a gyomorgörcs mígnem teljesen elmúlik. Vegyél két nagy levegőt mielőtt kimész felelni és gondolj arra, hogy ha valaki beszól akkor álljon ki és feleljen jobban nálad. Hidd el, nagyon sokan behúznák fülüket-farkukat.

Kitartást kívánok neked és sok sikert a továbbiakban.

2017. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!