Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy és mikor alakult ki az...

Hogy és mikor alakult ki az önbizalmad?

Figyelt kérdés
Milyen személyiségnek tartod magad?
2017. ápr. 23. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Az önbizalmam változik, de inkább 20 éves korom után alakult ki. Ha úgy érzem, hogy minden sínen van és tök jól érzem magam, akkor az önbizalmammal sincs gond.


Viszont ellenkező esetben meg a béka segge alá kerül.

Most is ilyen periódusban vagyok. Nem sikerülnek a zh-im, szakítás után vagyok stb.


Egyébként nem tartom magam egy nehezen kezelhető embernek. Szerintem könnyű velem kijönni. Hisztis sem vagyok, nem szoktam senkit se traktálni hülyeségekkel.

2017. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az utóbbi 5-6 évben kb. az ottani történések miatt.
2017. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elkezdtem kondiba járni, amikor már másnak is szembetűnő volt a változás, többen néztek rám mint azelőtt, így ezzel párhuzamosan erősödött a személyiségem.

24F

2017. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Érettségi után az első szakmán kezdtek el kialakulni.

Aztán szeptemberben elkezdtem egy másik iskolát, és ott a gyakorlatok alatt (képi diagnosztikai szakasszisztens).

Munkába állás után (szakmai vizsga után 2 helyre is felvettek!!!) még jobban. A betegek és az orvosok elismerő szemei sokat dobnak a dolgokon.

2017. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon jól elbeszélgetek emberekkel, pár fős csoportokban is kiigazodom, ami baromi nagy szó mert nem ilyen voltam egy ideig. És mégis valahol a küszöb alatt van az önbizalmam. Egyetemre kerültem, lettek ismerőseim mind vagány, nyitottabb, mind visszahúzódóbb személyiségek közül is és senki nem mondaná meg rólam hogy problémáim vannak és néha sírva alszom el. Nem tudom mitől változik a kedélyállapotom, nem tudom javulni fog e bármikor is vagy elmúlik e egyáltalán, de már elfogadtam. Sokat olvastam róla. Összefüggésbe hozták vitaminhiánnyal, rossz étkezési szokásokkal és társhiánnyal is, de szerintem ez egyénfüggő. Könnyű annak akit nem gyötör kétely, de szerintem ez pont hogy valami plusz dolog azon emberekhez képest, akiknek nincs ilyen problémájuk.


Mikor egyetemre kerültem 23 évesen, viszonylag helyreraktam magam és sokat fejlődtem magamhoz képest, de ehhez akarni is kellett a változást. Azt nem várhatjuk el, hogy majd más segít, mert nem tud. Eztmindenkinek magában kell helyrerakni. A szakii is csak meghallgat, jobb esetben tanácsot ad.


kösz kérdező, máris jobb, hogy pár sort leírhattam.

2017. ápr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még mindig várom, hogy kialakuljon.
2017. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szuletesemkor. Orvos allapitotta meg rajtam a pszichopatiat igy sose voltak onertekelesi vagy ego gondjaim, az onbizalmam mindig a csucson van, meg akkor is ha eljatszom hogy nincs.
2017. ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó környezetben nőttem fel. Általános iskolában családias volt a légkör, megvolt az önbizalmam. Középiskolára szétesett a család és a környezet is más volt, de még bőven maradt az önbizalmamból. Egyetemre még jobban szétesett a család és "felnőtt", azaz gerinctelen érdekemberek közé kerültem. Rájöttem, hogy senkit sem érdekel, hogy korrekt vagyok és hasonló dolgok. Feltűnt, hogy egy márkás cuccal többet érek el, mint az őszinte érdeklődéssel és az is, hogy a külsőm dönti el, hogy ki vagyok. Mostanra jelentősen megzuhant emiatt az önbizalmam, amihez társult az is, hogy senki sem állt mellettem a rossz időkben, csak a jókban.
2017. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!