Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudok tenni izgulas ellen?

Mit tudok tenni izgulas ellen?

Figyelt kérdés

Amikor verset kell mondanom (hosszu szoveget,verset) nagyon izgulok de csak a szoveg vegere ( ezert rovid kb.ket versszakkal nincs is problemam) :/ (ebben mi a logika?? Van meg valaki igy vele?) es a vegere remeg a hangom (meg mindenem :D) de amikor nem epp egy lapot tartok azzal nincs is problema, es azzal sincs ha nem beszelek csak tancolok a szinpadon (persze akkor is izgulok de na ertitek :P) szoval a vegen kezdek el jobban izgulni es remeg a hangom es amiatt szoktam aggodni hogy elfogy a levegom es amiatt nem tudom elmondani, folyton azt hiszik hogy sirni fogok pedig egyaltalan nem :/


Szoval mit tudnak tenni azellen, hogy a vegen ne remegjen a hangom?



2017. ápr. 23. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég furcsa én mindig előtte szoktam izgulni mikor már csinálok valamit akkor már csak arra koncentrálok és eszembe se jut, hogy izgulni kéne.(mondjuk eleve ha arra koncentrálsz amit csinálsz és megpróbálsz minden mást kizárni segíthet)


Szerepelj még többet, egyre hosszabb szövegekkel, próbálj meg minél több hasonló helyzetbe kerülni, hogy kicsit trenírozd magad, hogy szokd a "nyomást".

2017. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy tipp: izgulj azon, hogy hátha elmúlik.
2017. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. Valaszolo koszonom! A tanaom is ezt mondta
2017. ápr. 23. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Olvasd el a Dűne című sci-fit. Az első, kb. 30 oldala a félelmeink kezeléséről szól.


Üdv R

2017. ápr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszii
2017. máj. 13. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!