Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
21 éves egyetemista lány vagyok eléggé csendes és visszahúzódó, leggyakrabban egyedül üldögélek órákon nem sok mindenkivel beszélgetek.Van pár csoporttársam akivel viszont bármikor el tudok beszélgetni. Kevés ember van akinek meg tudok nyílni és tényleg az igazi énemet adni. Mindig is érdekelt az emberek véleménye,mindig is próbáltam megfelelni mások elvárásainak, hogy be tudjak illeszkedni de valahogy sosem működött és talán ezért is érdekel annyira,hogy vajon mit gondolhatnak rólam a többiek? Vagy általában mit gondol valaki ilyen lányról?

2017. ápr. 23. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

hát ez elég kevés infó :) hogy tényleg képet tudjunk alkotni rólad sokkal többet kellene tudnunk :)

miért akarsz annyira megfelelni mindenkinek?

és milyen vagy valójában? :)


24F

2017. ápr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hàt nézd a lànyok részéről ez nem elvàràs rengeteg làny van aki nem magabiztos...

Engem nem szokott érdekelni hogy valaki visszahuzodó vagy nem a lényeg hogy milyen belülről..Persze az se hàtràny ha jól nézz ki

2017. ápr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet véleményem rólad, amíg nem ismerlek személyesen. De eddig pozitív, viszont felejtsd el azt, hogy bárkinek is meg akarj felelni. Saját magaddal kell tisztában lenned, nem a mások által számodra elképzelt életet élned. :)

29F

2017. ápr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én amikor egyetemre jártam hasonlóan éreztem magan, introvertált személyislgem van. Bár nekem nincs megfelelési kényszerem, csak egyszerűen nem szeretek naüühirtelen nagy idegen tömegbe kerülni. Ha az egyik baeátommal el is megyünk valami esemény miatt legyen az akár egy laza kocsmázás is én addig érzem magam kényelmesen amíg rajtam kívül még max 4-5-en vannak. Ha egy ennél nagyobb tömeg gyűlik össze akkor többnyire elveszek a tömegben ls ezt nem szeretem ezért sokszor kerülöm az ilyen nagy tömegeket. Éppen ezért csak pár barátom van de azok a fajta barátok akikre bármikor számthatok. Mivel magamból undulok ki szerintem nincs ezzel gond, csak akkor ha ez neked is kellemetlen. Nekem mivel hasonló helyzetben vagyok ez teljesen normális.
2017. ápr. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen lánynak a discoban a helye...
2017. ápr. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!