Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy ennyiszer...

Normális, hogy ennyiszer sírok mostanában?

Figyelt kérdés

Tehát, 1. is: Nem vagy terhes, még szűz vagyok, nem ezért ingadozik így a hangulatom.

Rossz dolgok sem történnek velem mostanság, csak az átlagos, nehéz a suli stb...

Eddig nem sírtam ilyeneken, de mostanában egy csomószor. Nem szomorú vagyok.. vagyis de, de azért, mert, tényleg, hogy lehet ilyen valaki? Ennyire... mindig más. Gonosz, értetlen, néha csak az emberi hülyeségen bőgök egy sort.

Pl.:

Az egyik sorozatban, a csaj ..ióta volt. Elvárt emberektől olyan dolgokat, amit alapból kellene tudniuk. Pedig Ő sz...ta el. Na mindegy, ez így értelmetlen, a lényeg, hogy felidegesítettem magam rajta, majd sírtam.

A másik, hogy facebookon egy i..óta osztotta az észt. De nem a szokásos módon, a rossz helyesírással, hanem rohadt nagy gyűlölet beszédet mondott a nők felé. Hányinger keltő volt. Akik meg ki mertek állni magukért, hirtelen senkik, erkölcstelen r.b@nc.k lettek, konkrét regényt írt, aki kíváncsi kimásolom ide.

Rosszul lettem, először még röhögtem, de láttam ,ez tényleg komolyan gondolja, és elkezdtem sírni. Hogy lehet ilyen valaki? (tényleg bemásolom, ha akarjátok, csakhogy megértsétek pontosan mit is érezhet egy lány/nő mikor olvassa)

Szóval legfőképp ilyeneken sírok, de nem tudom miért. Eddig nem voltam ilyen érzékeny.



2017. ápr. 24. 00:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Igazából most csak simán elszomorodtam, hogy megnéztem az emberke profilját. Látszik, hogy életunt, több életutáló képe is van... ahh ezt se tudom miért írom le ide
2017. ápr. 24. 00:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért sírsz ennyit mert még gondtalan vagy, sokat agyalsz magadon. Még nem jönnek a gyorshajtási bünti számlák, a csekkbefizetés, nem jönnek az igazi nagy dolgok, a felelősség, az önálló élet. Nyugi majd elmúlik. Csak nehogy majd mások sírjanak érted/miattad. :-D
2017. ápr. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem vagy terhes, még dolgozhatnak benned a hormonok - és ilyenkor, tavasszal bizonyára dolgoznak is.


De az is lehet, hogy valami mástól billent meg kicsit a lelki egyensúlyod, és ebbe az új állapotba állt vissza.

Nincs valamilyen feldolgozatlan bizonytalanság, szorongás, magányérzet, hiányérzet, gyász a magánéletedben? Ezek mind kiválthatták.


Vannak érzékeny lányok, sőt pasik is, csak a pasik nem kezdenek látványosan bőgni. Ez még nem kóros, és valószínűleg nem is fog örökké tartani, nyugi :)

2017. ápr. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is elég sok mindenen könnybe lábad a szemem, ez azért is lehet, mert elvileg komoly önbizalomhiányom van. És ehhez jön még az is, hogy a viccelődést is komolyan veszem, mert a betegségem miatt nehezen ismerem fel az iróniát, meg egyébként is teljesen bizalmatlan vagyok.

Bemásolnád azt a nőgyűlölő szöveget?

2017. ápr. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak akkor sírok, ha egyedül vagyok.

Nem tudom, van egy kicsi magányérzet, mintha mindenki elfordulna tőlem (a barátaim közül). De ez csak tinihiszti :D

A nőgyűlölő szöveget elküldeném, ha nem baj, mert elég sok benne a káromkodás, és nagyon hosszú, elvesznék benne, miköüzben megpróbálnám kipontozni a szavakat.

2017. ápr. 24. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!