Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 10 éve élek együtt az anyukámm...

Leiyla kérdése:

10 éve élek együtt az anyukámmal és a pasijával. Már 60 elmúlt de mostanában olyan fárasztó. Képtelenség együtt élni vele. Amikor itthon van folyton beszólogat nekem. Megbolondulok tőle mit csináljak?

Figyelt kérdés
Továbbá állandóan a wc mellé hugyozik,teleköpi a mosdót,multkor fikája volt a kádban,kritizálja anyámathogy nem segít neki eleget,megeszik egy csomag felvágottat és nem dobja ki a csomagolást,zabál és nem mossa e maga után,mindent elölhagy,nem veszi le acipőjét,behozzaa koszt de anyámat piszkálja hogy meg egem hogy nem rakjuk a rendet reggeltől estig...és még sorolhatnám.
2017. ápr. 17. 09:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Most költözünk új házba ahol nekem külön lakrészem lesz.De mostmár nagyon fárasztó.Ha meg beszolnék vagy elmondanám a véleményem róla akkor meg nekem jönne mert mellette meg ilyen hirtelen haragú is.És már előfordult ilyen.
2017. ápr. 17. 09:52
 2/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Anyádnak van vele baja, vagy őt nem zavarja?

2017. ápr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Schwabland válasza:
Neked menne? A sajàt hàzatokban??? Ne ne màr!
2017. ápr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De már nem egyszer előfordult.Anyum állt elé.Ha megvédtem magam vagy nem értettem egyet és azt elmondtam.
2017. ápr. 17. 10:20
 5/15 A kérdező kommentje:
Anyut is idegesíti de azt mondja hogy nem akar egyedül maradni.
2017. ápr. 17. 10:21
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Okos az anyád. Inkább egy hülye bunkóval mint nyugalomban...
2017. ápr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

Jól van csak azt is vedd figyelembe, hogy ott van a 30 centis pajszer a gatyában, anyád meg olvad el, ha betolja neki.

Majd rájössz idővel, ha te is beleülsz egy ilyenbe, rögtön ellazulsz majd.

2017. ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen ugy vagyok vele hogy ez az ő döntése csak az a baj hogy én iszom meg a levét.
2017. ápr. 17. 10:40
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Te meg sosem fogsz rájönni (mivel nem csaj vagy), hogy nem a méret a lényeg. Kívánom, hogy nyomjon fel neked valaki 30 centit.. Megnézném a fejedet is..
2017. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt még mindig nem tudjuk kérdező, hogy hány éve
2017. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!