Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintem enyhe asperger-...

Szerintem enyhe asperger- szindromam van. Es emiatt mas a viselkedesem, mint a testvereimnek. Emiatt anyam gyulol. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
elmondani nem merem mert meg jobban utalni fog

2017. ápr. 24. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

"enyhe asperger- szindromam van"


Ez komolyan mondom divat lett mostanában ezzel a "betegséggel" dobálózni.


olyan mint hogy x.y. pszichopata, z.x. pszichopata, de y.x. nem az . stb


Unalmas már.

2017. ápr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
amig nem ismersz ne mond azt hogy dobalozok vele
2017. ápr. 24. 10:53
 3/5 A kérdező kommentje:
de ha nincs is betegsegem nem tudom biztosra allitani de azt tudom hogy valami mas bennem mint a tobbiekben es ezt a szuleim is tudjak meg a testvereim is sokszor a fejemhez vagtak mar akkor sem tudom mit tegyek hogy anyu ne utaljon azert amilyen vagyok probalom inkabb kerulni hogy ne veszekedjen velem de ez nem megoldas
2017. ápr. 24. 10:54
 4/5 A kérdező kommentje:
a tobbiek elfogadtak ilyennek amilyen vagyok, de o nem tud
2017. ápr. 24. 10:55
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Ne vedd sértésnek, de az, hogy "szerinted enyhe aspergered van" elmondásod szerint, nem tartom valószínűnek, hogy valóban ez is a diagnózisod, de ha mégis úgy érzed, nagyon szívesen meghallgatom az érveidet, hogy miért gondolod ezt.


Engem Aspergerrel diagnosztizáltak frissen, és utólag visszanézve teljesen logikus, hogy így haladt az életem és megkönnyebbüléssel töltött el, hogy nem én vagyok a hibás.


Szeretném tőled megkérdezni, hogy miért gondolod azt konkrétan, hogy anyud gyűlöl téged. Továbbá miben nyilvánul meg a "viselkedési másságod" a testvéreiddel szemben?


Ha ezekre akár privátban akár kommentben válaszolsz, szívesen meghallgatlak és segítek tanácsokkal ahogy tudok. A kérdés szövege számomra nem elég információ, hogy bármi érdemeset tudjak javasolni.

2017. ápr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!