Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ismerhetném ki magamat...

Hogyan ismerhetném ki magamat a legjobban?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
egyedüllét a csendben, meditáció
2017. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapjáraton már ismered is nagyjából önmagadat. Tudod miket szeretsz, mi az érdeklődésed, mi az ami leköt. Ezeket, ha jobban megszeretnéd ismerni magadat, csak 'fejleszteni' kell úgymond. Az olvasással bővül a szókincsed, a fantáziád, ha olvasol egy történetet, szóljon az bármiről, alkotsz róla egy képet, véleményt. Ha sokat társalogsz, segítesz, tanácsot adsz a barátaidnak ezáltal is fejlődsz. Megismersz új látásmódokat, de főleg a sajátodat fejleszted, és mindig megtanulsz magadról valami újat. Talán ezekre a legjobbak az önismereri csoportfoglalkozások, amiken renget színes feladaton keresztül választ kaphatsz a kérdéseidre, megismerheted jobban önmagad, másokat.

Tényleg ajánlom, hasznos. Ami még az önmegismerést illeti, a barátaid sokkal több dolgot is észrevehetnek veled kapcsolatban mint te azt gondolnád, tőlük sok építő jellegű tanácsot kaphatsz, és rádöbbenhetsz milyen is vagy, mik a hibáid.

16/l

2017. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

járj el 2 évig bokszolni legalább heti 3x és ez idő alatt csípj fel és fektess meg minimum 10 csajt is.

a 2 év végére elég sok mindent tudni fogsz magadról.

2017. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%

Önelemzés. Ennyi a válasz. Tökéletesen meg tudod magadat ismerni önelemzéssel, és felülírhatod a személyiségedben a negatív dolgokat, például nem tudsz rendesen kommunikálni másokkal mert aggódsz, ezt felülírhatod, és lehetsz a legjobb beszélgetőpartner.


" önismereri csoportfoglalkozások,"

Feleslegesek az ilyenek. Te magad képes vagy legjobban kiismerni magadat, mert te te vagy.


Én mindig szoktam elemezni saját magam, és sokkal jobbá tesz mindent, mert a negatív személyiségjegyem felülírom, és megértem saját magam, és másokat is.

Már elértem egy olyan szintet, amikor nem kell semmit sem csinálnom, csak úgy vagyok és jól érzem magam. Akármilyen rossz történik, nem változik a hangulatom, soha nem szoktam pánikolni, aggódni, szomorkodni.

2017. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!