Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinttetek az gáz egy...

Szerinttetek az gáz egy huszonéves fiúnak, ha meglát egy új trailert a legjobban várt játékáról, akkor örömében fetreng a füldön, ágyon, ugrál, meg felpörög?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=f7ZNmEJgXCE


iiimááááddtaaaam az első részt. 2x végigvitttem...


2016. dec. 8. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsit homár 1 game...
2016. dec. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Öööö... he?
2016. dec. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet rossz...aranyos =)

És akkor ez most az jelenti hogy homár vagyok?...

Nem hiszem. Viszont az hogy fetrengsz és ujjongsz eléggé groteszk látvány lehet. Ha látnám szakadnék a röhögéstől.

Szerintem nem vészes (bár gondolom azért annyira normális sem az amit csinálsz)...de hát nem gáz

2016. dec. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, otthon azt csinálsz, amit akarsz.

Amúgy én is huszonéves vagyok. Ha megjelenne az Undertale második része, azt hiszem, én is hasonlóképpen viselkednék... Kár, hogy még csak nem is terveznek folytatást.

2016. dec. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szokatlan, de végülis jobb, hogy ennyire tudsz örülni valaminek s nem arról írsz ki kérdést, hogy ugye mennyire borzalmas az élet már 20 évesen és meg akarsz halni... Kicsit sok ilyet láttam mostanában.


Ez lehet, hogy félreérthető lett. Tényleg nem vészes, te az a lelkesebb típus vagy, illetve ez pont betalált neked. Ez legyen legnagyobb bajod :)


Azt nem tudom, kinek mi gáz, manapság mindenre rámondják, kit érdekel? A szobádban tombolhatsz egy kicsit így, kinek ártasz vele? :) Ha valakit ez nagyon zavar s elvárja, hogy komoly ember legyél, az ne legyen a te bajod.

2016. dec. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez csak játékkal ér?

Én akkor fogom csóválni a farkam, ha leadják a Barátok közt 1.457.664. részét.

2016. dec. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hú, nem erre számítottam. Azt hittem, hogy akkor már legalább Last of Us. De ilyen weaboo játékra őszintén nem tudom mit mondjak. :D
2016. dec. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én még nem játszottam ilyen japán/koreai játékokkal de nagyon kipróbálnám már :DDDD nem gáz
2016. dec. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Vagy ha igen, akkor én is gáz vagyok, mert huszonévesen ugyanilyen tüneteket produkálok, ha végre megjelenik egy könyv amit vártam, vagy végre megkapok a művészellátóban egy olyan festéket, amit hónapok óta keresek.
2016. dec. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!