Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok tisztában a szokáso...

Nem vagyok tisztában a szokásokkal. Itt feltesz az ember egy kérdést, jönnek a válaszok. Mi a (n) etikett: megköszönni a választ vagy csak a zöld, piros kezeket és egyéb jelöléseket használni elégedettség vagy elégedetlenség esetén?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 25. 06:46
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Ha tetszik a válasz akkor semmi, ha nem tetszik, akkor elküldhetet a válaszolót az anyjába.
2017. ápr. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
én megszoktam koszonni. a szines kezeket meg bárhol használd nyugodtan
2017. ápr. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megköszönni szerintem alapvető illem, ha segítettek, vagy legalább próbáltak, de persze nem kötelező... A válaszolók is tudják pontozni egymást, figyeld csak, én is hogy le leszek pontozva mindjárt...
2017. ápr. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tanácsot kérsz, és hasznos választ kapsz rá, kapsz a kérdésedre, azt illik megköszönni.
2017. ápr. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
en nem koszonom meg, es vagy lepontozok vagy semmit nem teszek.
2017. ápr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A neked hasznos válaszokra nyomhatsz egy zöld kezet.

Én általában megköszönöm a hasznos válaszokat, a lepontozást meg intézi a többi felhasználó.

2017. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ahogy jól esik; de azért szerintem kéne jelezni a válaszolónak, hogy láttad a válaszát, és értékeled is a fáradozását; szóval szerintem köszönd is meg, mert ha csak zöld kezet rányomsz, abból nem tudja, lehet, hogy kiírtad a kérdést, és soha többé rá se néztél; és akkor örül ő is, hogy segíthetett. Ha meg nem, akkor legalább értékelve van a próbálkozása, hogy legalább megpróbált keríteni valami megoldást. Szóval szerintem köszönd meg inkább:)
2017. ápr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Úgy szoktam csinálni, hogy várok egy darabig, hogy érkezzen pár hozzászólás és utána megköszönöm.


DE! Pár napja privátban írt valaki, hogy nem szükséges megköszönnöm ezen az oldalon, arra ott van a zöld és piros kéz.


Felidéztem magamban sok kérdés-választ, amit itt olvastam már és úgy rémlett, hogy tényleg elég kevés kérdésnél szoktam olyat látni, hogy a kérdező megköszönné az érkezett véleményeket.


Emiatt elbizonytalanodtam, de ahogy olvasom, mindenki úgy csinálja, ahogy kedve tartja, így megnyugodtam, hogy nem követtem el súlyos netikett vétséget! :-)


Köszi még1X mindenkinek! :-)

2017. ápr. 25. 10:47
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a privátos válaszolón alkalmazhattad volna az itteni első válasz második pontját.
2017. ápr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
;-)
2017. ápr. 25. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!