Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeplős lányok titeket zavarna...

Szeplős lányok titeket zavarnak a szeplőitek?

Figyelt kérdés
Én férfiként imádom a szeplős arcú lányokat, szerintem a szeplők nagyon szépek, de úgy tudom, sok lányt zavarnak a szeplői. Ti hogy vagytok ezzel? Zavar, nem zavar, ha korábban zavart, de sikerült megbarátkozni vele, az is érdekes, hogy hány évesen tetted túl rajta magad. Kort is írjatok légyszi!

2015. nov. 15. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem zavar, nem feltűnő, nem klasszikusan szeplős az arcom. Úgyse lehet vele mit kezdeni, legfeljebb vastagon lesminkelni, az meg nem egészséges a bőrnek.

Nem értem miért kéne túltenni magam rajta, ez nem egy kudarc, ez én vagyok.

24

2015. nov. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak szeplős modellek akik még büszkék is rá ;)
2015. nov. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

szerintem is ugyanolyan tulajdonság, mint a hajszín, szemszín, magasság, stb. az a normális, ha mindenki elfogadja, együtt él vele, akár még örül is neki.

de úgy tudom, hogy sokan ugyanúgy kellemetlenül érzik magukat, mint ahogy magasság (vagy épp alacsonyság), hajszín, kopaszság, elálló fülek, alkat, fenék és mellméret miatt is szoktak szenvedni emberek - mások meg cikizni és sértegetni őket miatta...

2015. nov. 15. 13:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Az óvodában esetleg. Nincsenek a környezetemben hálisten olyanok, akik külső tulajdonságok miatt cikiznék a másikat.
2015. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
25 éves elmúltam, és az arcom a mai napig olyan szeplős, mint egy kislánynak. Engem rettenetesen zavar, egy időben próbáltam erősebben sminkelni, de azon is átüt, mert erős és sűrű. Sosem csúfoltak érte, vagy éreztem a párkeresésben ezt hátránynak, egész egyszerűen nekem nem tetszik és nem tudom magam így elfogadni. De sajnos nem hiszem, hogy ezen tudnék változtatni. :(
2015. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na akkor kérdező mindjárt rád ír és privátban hosszasan vigasztal. ;)
2015. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én csak lány vagyok, nem szeplős, de szerintem a szeplők nagyon cukik :D Én is szeretném, ha szeplős lenne az arcom, de nem az..Pedig a családban rajtam kivül mindenki az ._.

Szóval akik szégyenlik, azoknak mondom, hogy szerintem az az egyik legcukibb dolog egy emberen, ha szeplős és sok férfinak is nagyon bejön ^3^ 17L

2015. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!