Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől látszik ha egy nő...

Mitől látszik ha egy nő elégedett önmagával? Vagy miből lehet gondolni hogy a nőnek van párja jeggyűrű látta kivételével?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 25. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Kiegyensulyozott, nyugodt, másokra is oda tud figyelni. De ez nem azt jelenti hogy van-e párja vagy nincs. Nekem épp most nincs párom és most nagyon elégedett vagyok az életemmel és önmagammal.
2017. ápr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

Pont egy nőn látszik minden egyes lelki rezdülése. Pláne egy önelégült nőn...

Rendkívül önérzetes, kritikus, fent hordja az orrát az égben, olyan kis okoska, stb..

Honnan lehet tudni, hogy van párja?

Na azt sehonnan, kb.

Hacsak nem kérdezed meg tőle, vagy face.

2017. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon Koszonom nektek!!!
2017. ápr. 25. 11:08
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem lehet látni az emberen, ha kiegyensúlyozott és van önbizalma, a gesztusaiból, testtartásából, beszédéből. Most az, hogy van-e párja, ettől teljesen független, rengetegen boldogok egyedülállóként is illetve rengetegen önbizalomhiányosak . Amúgy még a jeggyűrű hiánya sem biztos jele semminek, én házas vagyok de nem hordok gyűrűt, szóval kívülről nem látszik például - legegyszerűbb, ha megkérdezed.


Előzőhöz annyit, hogy igazán kiegyensúlyozott ember ilyenekkel ("önérzetes, kritikus, fent hordja az orrát az égben, olyan kis okoska") pont nem kompenzál, szóval ez nem talált :)

2017. ápr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

*illetve rengetegen önbizalomhiányosak párkapcsolatban.

Ez valahogy lemaradt :)

2017. ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Az elégedettséget, kiegyensúlyozottságot lehet látni, a testtartásból, a kisugárzásból, a tekintetből, mindenből.

Azt viszont nem lehet senkiről sem leolvasni ránézésre, hogy van-e párja :) És nem is függ össze a kettő. Attól, hogy valakinek van párja még lehet elégedetlen, akár önmagával, akár az életével, akár a kapcsolatával. És persze az is lehet boldog, akinek éppen nincsen párja.

2017. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"miből lehet gondolni hogy a nőnek van párja "


Semmiből!

A rádióban hangzott el egy nő szájából amikor rákérdeztek, hogy van-e párja, azaz nyitott-e új kapcsolatok felé?

Az volt a válasza, hogy "ez mindig attól függ, hogy ki az aki kérdezi".

Erről ennyit!

2017. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Idővel mindenki észreveszi, hogy az élet ad, amikor amúgy is van. Vagy hogy a macska is a dombra szarik. Ez nem holmi ezós maszlag, hanem azért van így, mert akinek rendben van az érzelmi élete, az kivirul. Kinyílik, és ezáltal sokkalta vonzóbb lesz mások számára is, mint amikor magába van savanyodva. Az ilyen emberre nemtől függetlenül ragadnak a potenciális partnerjelöltek, alig tudja levakarni őket.
2017. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!