Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pasi létemre miért nem tudok...

Pasi létemre miért nem tudok erőt venni magamon és szembe nézni a félelmeimmel? Pl:Miért nem merek kezdeményezni beszélgetést nőknél? Ha 3 éve nem tudok változtazni ezen az miért van?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 25. 21:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ui.: olyan nincs hogy valami nem megy. Inkább nem akarja és lusta tenni azért hogy sikerüljön.


Nem akarásnak nyögés a vége.

2017. ápr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#10, már hogyne oldódna a gátlás, ez az egyik leghamarabb jelentkező hatása az alkoholnak. Meg is olajozza a társas eseményeket, de egyetértünk abban, hogy rizikós, veszélyes út ez.
2017. ápr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért írok neked mert lány vagyok. A lányok szeretik ha egy pasi szemkontaktust vesz fel velük. Szeretik, ha apasi időnként zavarban van. Nincs azzal semmi baj ha félsz mert az azt jelenti h ez fontos számodra és a legjobbat szeretnéd kihozni magadból. Ezt tedd is meg(öltözködés,frizura stb.). Ne idegeskedj, mert akkor tuti h nem leszel saját magad. Én is voltam ilyen helyzetben, mikor bejött nekem valaki,és volt egy rövid párbeszéd,izgultam, és összevissza mondam hülyeségeket. Tök gáz volt. Következő alkalommal megpróbáltam megnyugtatni magam, és meg is lett az eredménye. Megmosolyogta a válaszom. Szóval ne legyél ideges, minden jól fog alakulni.
2017. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiány


De pl ha valakinek tetszenél, és bénázol, akkor nem befolyásolja, hogy bénáztál, ha amúgy bejössz neki, tehát merjél kockáztatni. :) Nincs nagy veszteni valód, mégha nem is jöttök össze. Meg akkoris legalább nyertél tapasztalatot. De mondom, ha alapból bejönnél neki, az esetleges bénázásoddal tetszenél neki; tehát nem lombozná le, hanem örülne, ha oda mentél.


Másik: érezd magad méltónak rá, hogy legyen egy párod, egy társad. Nem vagy kevesebb senkinél, mindannyiunkban ott van az az isteni szikra, vagy hogyan mondjam.

2020. nov. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne a csernus-féléktől tanulj akiknek a magánéletük romokban :/ olyantól tanulj, less el dolgokat, akik sikeresek az életben, a nőknél.
2020. dec. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!