Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Körömrágás ellen valami javaslat?

Ay carramba! kérdése:

Körömrágás ellen valami javaslat?

Figyelt kérdés

Régóta rágom a körmeimet/bőrömet az ujjaimon/, és az ujjbütykeimet is, melyeken már valóságos bőrpáncél van.


Már kipróbáltam mindent, hónapokon keresztül használtam különféle körömre kenhető rossz ízű dolgokat, akarattal, meg mindenféle saját szerzeményű megoldással (kesztyű, ragasztószalag, stb.) is próbálkoztam már, mindeddig eredménytelenül.


Nagyjából így néz ki a kezem:

- [link]



2017. ápr. 27. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szerezz be különféle kellemetlen ízű cuccot és kend be vele a kezed vagy csak simán fújd be valamivel és ha lenyalod az kellemetlen lesz


24F

2017. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha le AKARSZ!!! szokni akkor le tudsz mindenféle kenegetés nélkül. Odafigyelsz és ha a szádhoz ér a kezed akkor LEÁLLITOD MAGAD.
2017. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
UUhidd el második író hogy ez nem így van. Én is rágom a lörmöm már kiskorom óta és még most is 21 évesen. Rengetegszer akartam leszokni róla de nem tudtam. Sokszor úgy csinálom, hogy észre sem veszem. Voltak rövidebb időstakok amikor sikerült megnövesztenem, de mivel nem vagyok ehhez szokva, csak irritált, és végül visszaestem. Én is próbáltam csípős külön erre való körömlakkal és hasonlókkal de csak rövod ideig válnak be. De ha bagyon rá akarod venni magad, akkor tényleg a csípős körömlakk kell, éb azzal jutottam a legmesszebb.
2017. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Jean Todt is leragasztotta, hogy ne rágja szét a versenyek alatt. [link]

Neki használt, motiváljon ez.

2017. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Lehet venni átlátszó körömlakkot, aminek rettenetes íze van.

Nekem segített leszokni, habár amikor nagyon ideges vagyok, néha rámtör.

De ilyen csúnya sose volt.

Esetleg, szólhatsz a környezetednek, hogy ők is figyeljenek rád, és szóljanak, ha rajtakapnak.

2017. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem rágom, több ismerősöm színtelen körömlakkot használt, azt mondták undorító az íze így nem rágták tovább ( volt közöttük férfi is aki így szokott le)
2017. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én se tudok már mit csinálni, egyszerűen jól esik, a körömlakk sem akadályoz meg.

De majd lekötöm :D

2017. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És ha valami mást rágnál helyette amikor rád jön? Chipset,ropit,bármiféle nasit esetleg rágót?
2017. ápr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A rágóra gondoltam már, de ugye nem mindig van velem, és nem is lehet mindenhol rágni, pedig legtöbbször bevált.


Valami olyan megoldás kellene, ami bármikor és bárhol megfelelően megállja a helyét. És sajnos az egyetlen ezeknek megfelelő megoldás az acélakarat...

2017. ápr. 28. 14:25
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy azok a rettenetesen szörnyű ízű löttyök és kenetek az én esetemben 1%-ot sem érnek. Volt már olyan hogy arra ébredtem, hogy rágom az ujjaimat, és véreznek.
2017. ápr. 28. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!