Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bejönne egy ilyen csaj, fiúk?

Bejönne egy ilyen csaj, fiúk?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van, és már elegetek van belőle. De azért felteszem. A bunkó válaszokat egszerűen ignorálom :D

Szóval... A legfontosabb, ami (szerintem) a legrosszabb is egyben, hogy 170 cm vagyok. Arcról nemigen tudok mit mondani, átlagos. A szememet nagyon szeretem, olyan zöldesbarna, bnőim azt mondják olyan mint valami macskaszem (?) :D Bár tudom, hogy ez nem nagyon szempont :D

Hajam hosszú, barna. Elég sportos alkatom van, semmiképp nem duci.

Belső... hát, tudok félős is lenni, de ha olyan a hangulatom, előjön a vagány énem. Nem mondom, hogy "okos" vagyok (főleg, hogy ez szubjektív), de azért nem vagyok az a tipikus 0 IQ-s rib.nc. Néha hajlamos vagyok okoskodni :D

Tudom, hogy kép nélkül nehéz, mégis, ha van véleményetek, légyszi írjátok meg. Akár negatív is lehet, csak ne kezdjünk itt bunkózni. Leginkább a magasság miatt kérdezem. 14/L



2017. ápr. 28. 18:48
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
ami egyedi, az emberek arra figyelnek fel, vagy ami különlegesen szép a társadalom megítélése szerint. Ezek alapján döntsd el te magad. Mert ha te elhiszed mások is el fogjak hinni hogy milyen vagy
2017. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
véleményre vagyok kíváncsi..mert élőben nem sok jót tapasztalok
2017. ápr. 28. 18:55
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szép vagy. Jól nézel ki.
2017. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bajod a 170cm-el?
2017. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Cserfes 14 éves. Semmi extra, aranyos lehetsz, de az is lehet, hogy egy nagy tirpák. Élőben kéne ismerni téged.

29F

2017. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
170 centi teljesen átlagos magasság a nőknél, csak a te korodban a fiúk később érnek, ennyi idősen még alacsonyabbak szoktak lenni a lányoknál.
2017. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%

Kép nélkül semmit nem tud senki mondani.

Szóval azt mondanám, hogy..


"nem vagyok az a tipikus 0 IQ-"

De igen, mert azt hiszed ilyen semmitmondó leírásból mi tudunk neked bármit mondani.

Ignorálod a bunkókat, mert csak pozitív választ vársz..

Szóval azért jöttél ide, hogy nyalják a segged.

Buta vagy, nagyon. Ezt ignorálhatod, ettől még az maradsz.

2017. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a válaszokat! Mindenkinek :)

tudom, hogy a 1700 nem lenne vészes, de még nőni is fogok valószínű. ráadásul a környezetemben majd' mindenkinél magasabb vagyok. igen, lehet benne valami, hogy a fiúk később érnek :)



utolsó drága...írtam is, hogy várok minden véleményt, csak ne legyen bunkó. te is megfogalmazhattad volna a véleményedet szebben. de mindegy is. gratulálok, sikerült beoltani egy embert gyakorin, akit nem is ismersz és semmit nem tett ellened.

na látod, mégse ignoráltam :)

2017. ápr. 28. 20:15
 9/21 anonim ***** válasza:
48%

De látod, te is felismered, hogy nem ismerünk, akkor mégis mi alapján mondanánk bármilyen véleményt, és pláne mennyi hitele lenne egy véleménynek, amit téged nem ismerők mondanak? Ez a kérdés tényleg egy totálisan semmitmondó, felesleges ostobaság.


De ez nem baj, kicsi vagy még, az emberek követnek el hibákat, pláne ilyen korban. Megvan a lehetőség, hogy tanulj belőle, rajtad múlik, hogy ténylegesen fogsz-e, vagy inkább bezárkózva mondogatod magadnak, hogy "ezek hülyék, nem értenek meg".

2017. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, te soha ne bánts senkit.
2017. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!