Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak csajoknak! Bejönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak csajoknak! Bejönne nektek egy ilyen fiatalember?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kiváncsi, hogy nektek csajoknak mennyire jönne be egy ilyen tipusú fiatalember, valamint elfogadnátok tőle egy randi meghivást?

Szóval, rólam lesz szó :) 22 éves fiú vagyok, és jelenleg harmadik egyetemi évben vagyok.

Lassan meglesz a diploma egy jól kereső szakmában.

Ennek azonban megvolt az ára: ritkán jártam bulizni, kevés ismerőssel és még kevesebb baráttal rendelkezek.

Nyaranként külföldön vállaltam munkát egy ismerősőmnél, hogy tudjam finanszirozni az egyetemi költségeket (vagyis hogy könnyebb legyen a szüleimnek).

Igy tehát kevés lehetőségem volt a bulikra és barátságokra/ kapcsolatokra.

Azonban, most hogy lassan az alagút végére érek felfigyeltem egy lányra, akivel gyakran szemezünk az egyetemen...Szerintem bejövök neki, mert több lány is már vonzódott hozzám.. de ez más, amit a szemébe látok azt még soha senkiben nem láttam..

Rövidre fogva: szerintem bejövök neki, nekem is nagyon bejön, egy egyetemen vagyunk, lassan végzek, felszabadulok és nem akarom hogy úgy végezzem el, hogy nem használtam ki a lehetőséget hogy megismerjem őt.

Tudnátok valami tippet adni, hogy hogyan közeledjek hozzá? Valami spontánra gondolok, nem ilyen ócska átlátszó halandzsákra..

Olyanra gondoltam, hogy csak ugy "tökösen" :D oda megyek hozzá, bemutatkozom ,elmondom neki hogy megszeretném ismerni és ha van kedve egyet kávézni, akkor én fizetem :D

Ez szerintetek elfogadható :D ?? Bocs, egy kicsit hosszú lett :)



#randi csaj
2017. febr. 13. 20:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Az, hogy azt mondod, meg szeretnéd ismerni okés, és hogy meghívod kávézni az is. Viszont az, hogy Te fizeted, sztem bunkóságra vall. Ezek szerint máskor nem Te fizetnéd egy randin? Ezt gondolhatja egy NŐ. És a nőt azért hangsúlyozom ki, mert Te csajt és fiút említettél. Ha csajt szeretnél, annak szerintem tök jó a duma, ha nőt akarsz, akkor az én fizetem részt hagyd szerintem.
2017. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem csak az első randit fizetném, hanem az egésszet.
2017. febr. 13. 20:48
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
Nem is a vele való randiról van sz, hanem úgy néz ki, vele kivételt teszel, bárki mással pedig bunkó lennél.
2017. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem értem? Mi a bunkóság abban hogy a randin a fiú fizet?? Fizethet ő is nyugodtan, de én azért mondanám hogy én fizetek, hogy az egész jól sikerüljön, ne agódjon azért hogy most valami drága kávé után kell fizessen...Mert nem automatából vennék kávét az biztos
2017. febr. 13. 20:55
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Az "én fizetem" részt szerintem is hagyd ki, mert elég lekezelő... "Szeretnélek meghívni egy kávéra!" ebben már az is benne van, hogy te fizeted.


Egyébként szerintem az az egészséges, ha a nő is visszahív később. Legalábbis én így működöm, mert nem akarom, hogy egy férfi azt gondolja, hogy kihasználom anyagilag. Bár utólag belegondolva nem kellett volna soha ilyen jófejnek lennem egy fiúval sem, az is igaz:)

2017. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Huhh... látszik, hogy sok dolgot kell még bepótolnod:D Nem baj, majd gyakorlással belejössz... Bár lehet addig még lesz egy-két tanító jellegű pofon:)
2017. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Már volt eddig randim, amugy és ott is én fizettem :D

Amugy tök jól sikerült és ezt a csaj szájából hallottam.. Szóval nem maradtam le semmiről

2017. febr. 13. 21:02
 8/19 A kérdező kommentje:

Amúgy eddig 4 válasz érkezett és ebből 0 hasznos.

Csak kritizáljátok az embert, meg bunkónak hivjátok..

Tippeket kapok? Vagy csak ilyen hiéna kommenteket?!

2017. febr. 13. 21:04
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

Az a lényeg, hogy egy randi előtt/közben nem emlegetjük az anyagiakat! Hogy ki fog fizetni! Egyértelműen te. Mondjuk én első randikon úgy álltam hozzá, hogy fizetéskor én is előveszem a pénztárcámat. Erre a megfelelő reakció a férfi részéről: "Azt hagyd, én hívtalak meg!"

Ennek ellenére simán volt már 3 olyan randim is, amikor az adott srác elnézte, ahogy kifizetem a saját részemet (semmi drága dolog! kávé, fagyi), amikor ők hívtak el engem... Azt nem is értettem, de nem lett belőle újabb randi, amikor legközelebb kerestek.

2017. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

Milyen tipp kell még neked?? Odamész és megkérdezed.

A tetszel neki elmegy, ha nem, akkor nem jössz be neki. Ennyi.

2017. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!