Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok hétvégén...

I$TV@N kérdése:

Miért nem tudok hétvégén legalább 8-ig aludni?

Figyelt kérdés
Napközben 9:30-ra járok be melozni, mégis kialvatlanul ébredek nyolckor, hétvégén, meg mikor lenne rá lehetőség 4:30 - 5:00-kor felkelek. És nem tudok visszaaludni. Miért?
2017. ápr. 29. 05:34
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Hàt pisti passz ez a magàny jelei szerezz nöt majd megirjàk az okosok..
2017. ápr. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A munka miatt :/

Mert allandósul az emberben az a stressz hogy kelni kell.Meg a ,belső orad,is beall arra a korai időpontra.

Sajnos aki dolgozni kenyszerül,annak a szabadnapjai is el vannak cseszve.En ugy győztem ezt le hogy leszarom.

2017. ápr. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a hetvege miatt nem áll le a biologiai alvás ritmusod, én is mindig felebredek hajnalba, akár unnep , akár munkanap van.
2017. ápr. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de ha hétvégére fél tizre megyek, nyolckor kelek tök álmosan... Akkor most hétvégéken miért kukorékolok 5kor? Megértem, ha mnden reggel ötkor kelnék, ugy az oké. De így? És ez megy már lassan két éve. Épp az lenne a logikus, hogy pl ma is délig aludjak.
2017. ápr. 29. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!