Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb lány, nő azt szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány, nő azt szeretné (sok itteni kérdésből kiderült számomra), hogy a párja kevés munkával keressen legalább átlagosan (150-170 nettó) és hétvégén sosem dolgozzon, mert a nők kirándulni, szórakozni akarnak menni mindig?

Figyelt kérdés
Volt már itt több kérdés, hogy ha a férj viszonylag jobban keres itthon (200 nettó felett), de ha ez azzal társul, hogy pl a szombati napja is rámegy a munkára, akkor nem nagyon akarnak ilyen párt. Inkább olyat, aki kevesebbet keres, de a péntek egész napja, vagy délutánja és az egész hétvége szabad. Melyik a fontosabb? Sok munka és több bér, vagy kevesebb munka, átlagos bér (kevés bért direkt nem írtam, mert azt a nők rühellik, kevés munka és sok bért sem írtam, mert az 100 ból 1 eset, nem a realitás). Melyik kell?
2014. márc. 28. 11:53
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Átlagot azért írtam 150-155 körülit, mert az a hivatalos átlag itthon. Nem írhattam 200 felettit, mert azt kb minden 5. ha megkeresi, nem mindenki bankár, mérnök, orvos, főiskolai tanár stb.
2014. márc. 28. 11:54
 2/16 anonim ***** válasza:
rosszul derült ki. a pénzt plusz szabadidőt mindenki szeretné.
2014. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Na ez az amit a fene se tud. Ahhoz h mindened meglegyen amit szeretnel ahhoz ugye penz kell.

De ismerek olyat aki azert hagyta ott a parjat m rengeteget dolgozott h mindene meglegyen a csaladnak (asszony+gyerek) es igy nagyon keves idot toltottek egyutt. De fogadni mernek hogyha meg love nem lett vna akkor meg az lett vna a baj. Szoval....

En inkabb a kevesebb lovera voksolok es legyen tobb "egyuttlet". Mondjuk nekem mar van egy gyermekem szoval inkabb abbol a szempontbol h egyutt legyen a csalad. Nem azert h szorakozni jarjunk

2014. márc. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

ember milyen pénzekről beszélsz te, ezen a környéken ahol élek, jó ha 60-70ezret megkeres valaki, ha már van itt munkád, akkor menő vagy, mert telik simsonra meg esetleg 2es golfra.

nem tudom élsz de itt felénk, a lányok annak örülnek, ha valaki egyáltalán dolgozik.

2014. márc. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Te merre laksz, 50 %?
2014. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Biztos Kelet-Mo. Ot tényleg örül, aki dolgozik manapság. Csak ugye erről nem nagyon szól a híradó, hogy az emberek kb 15%-ának nincs munkája, annak a java pedig Borsodban, Szabolcsban él.
2014. márc. 28. 13:01
 7/16 anonim ***** válasza:
az én barátom szaros 100 nettóért dolgozik, még sokszor hétvégén is. és nem azért akarom, hogy itthon legyen hétvégén, mert buliba akarok menni, meg rucit sopizni, hanem hogy együtt legyünk. 100 nettóért meg még hétvégén is dolgozni? nevetséges, de sajnos itt tartunk, hogy ennek is örülnünk kell.
2014. márc. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nem akarom leírni hogy hol lakok, mert sajnos akkor minősítené ezt a szép környéket.

de azt tudom mondani, ha egy fém kétszázast eldobsz itt egy téren, verekedés tör ki, hogy ki szedje fel.

ilyet az ország nyugati részén nem fogsz látni, de itt durva dolgok vannak.ezért nem is értem, hogy milyen fizetésekről írtál te, itt ha valaki közmunkás az az átlag, ha már fölötte keresel, jól élsz.

2014. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem.

1. Még egyetemisták vagyunk, szóval nem dolgozik sem ő, sem én. Nem is hiányzik a pénze.

2. A jövőben azt várom el, hogy dolgozzon, és ne legyen léhűtő, az nekem kb. mindegy, hogy mennyit. Nem vagyok egy elveszett liba, akinek más fizetésére kell majd utalni magát. A megélhetés egy kapcsolatban közös felelősség, szóval saját magammal, és a saját leendő keresetemmel szemben vannak némi elvárásaim, nem csak más farkával akarom verni a csalánt,

2014. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szerintem a nettó 150-170-el még bőven keveset mondtál! az egy tizenéves vagy a húszas évei legelején járó lánynak még oké, de egy budapesti 25-26 éves nőnek már az kevés. oda már 200 kell plusz az, hogy 4-5 év múlva duplázd az összeget, persze ezt úgy hogy szabad legyen a hétvégéd és hétköznap is napi 8 órát dolgozz, csakhogy ez paradoxon, mert ahogy írtad nagyon-nagyon ritka. a konklúzió az, hogy a nőknek semmi sem lehet elég jó!
2014. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!