Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nős férfi miért kér kisebb...

Nős férfi miért kér kisebb egészségügyi és karriertanácsokat nőismerőseitől? Felesége miért nem támogatja ebből a szempontból (is)?

Figyelt kérdés
Főleg ha a férfi többször mondja, hogy nagyon jó a házasságuk, jól vezeti a háztartást a feleség, stb.

2017. ápr. 29. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert kívülálló, harmadik személy tárgyilagosabban látja a dolgokat.
2017. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy mégse olyan jó, vagy a feleségnek hülye ötletei vannak. +1 ötlet: azok a nőismerősök jobban képben vannak
2017. ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a feleség otthon van a férfi karrierjében. Volt nekem is olyan udvarlóm, akinél hozzá se tudtam volna szólni a munkaügyeihez, pedig nekem is van felsőfokú végzettségem, csak teljesen más irányú.

Egészségügyi dolgokban meg mit tud támogatni egy feleség? Legfeljebb annyit tudnék támogatni, hogy együtt keresünk orvost és elkísérem. De az is lehet, hogy nem meri ezt a feleségével megbeszélni, mert szégyenli, vagy ki tudja. Első amúgy jól írta, van, hogy egy külső szemlélő segít jó döntést hozni.

2017. ápr. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy támogatná, de hozzá se tud szagolni a témához.

Vagy éppen tőle is kért tanácsot a férje, aki úgy gondolja, hogy ezzel együtt azért kikéri kívülállók véleményét is.

2017. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!