Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hölgyek! Néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Néhány kisebb egészségügyi probléma miatt aktus közben csak 70-75%-os merevedésre vagyok képes, különben fáj. Mennyire zavarna ez titeket? A többi lent.

Figyelt kérdés
A méreteim egyébként legalább átlagosnak mondhatóak. Tehát igazából csak a kisebb keménység jelenthet problémát. Ez mennyire zavarna titeket együttlét közben? Párkapcsolatot odadobnátok ilyen jellegű dolog miatt? A problémámat talán meg lehetne oldani, de sok szenvedéssel és kockázattal járna. Nekem így megfelel, nem tökéletes, de nincs komolyabb problémám. Nem tudom, hogy az eddigi 1-2 párkapcsolatomra mennyire volt negatív hatással.

2016. febr. 12. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi lennék milyen egészségügyi problémád van.
2016. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Enyhe fitymaszűkület..
2016. febr. 13. 02:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindket komolyabb paromnak az volt.Eleg gyakori problema ez a ferfiaknal,csak nem foglalkoznak vele.Engem nagyon zavart!!!Visszavett a szex elvezhetosegebol.Mondjuk egyikuk gatlasos volt emiatt es ovatosabb volt a szexben,masik eszre sem vette h baj van(kb evekig kuszkodtem es dumaltam mire mutet lett a vege) Masik parom egybol megmutette magat mikor felhoztam a temat.Mindkettojukkel sokkal jobb lett utana a szex.Batrabbak es felszabadultabbak lettek(meg az a srac is aki hallani se akart rola) Utana mindketten megkoszontek h segitettem es tamogattam oket ebben a dontesben.Sokkal jobban ereztek magukat utana es a szex is ezerszer jobb volt nekik.Nekem is.Nekem az elozo parom akit ra kellett beszelni,mar ott tartottunk h onbizalomhianyos lettem teljesen es szarnak gondoltam magam,h allandoan gond volt a szexel es fel sem izgult ram teljesen(felkemeny) ez igenis baromj zavaro! www.korulmeteles.hu nagyon sok velemenyt olvashatsz es van egy csoml remek doki,a mutet kb 20perc,semmkt nem erzel belole.Utana kb aznap rossz,utana 8napig kellemetlen,3hetig erzekenyebb.A szuleshez kelest semmi,ha a nok kibirjak te ferfikent ennykt nehogy mar ne :)
2016. febr. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
rövid lehet a fitymafék, vagy fitymaszűkületed van. ez ilyen is marad, ha nem vágdostatod el dokival. a másik végletnél orvosnélkül előfordulhat, hogy kőrben berepedezik a bőr több helyen és 2-3 hétbe tellik, mire begyógyul. találkoztam már ilyen faszival. elég kínlódás volt vele a szex. csak maszatolni tudott szegény.
2016. febr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok szenvedéssel és kockázattal?? Ez manapság teljesen egyszerű beavatkozás.Nem kell félni ha a kisgyerekek kibírnak egy ilyen beavatkozást akkor te miért ne bírnál???Nagyon gyorsan gyógyul.Szerintem megérné megcsináltatni ..
2016. febr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Így ahogy leírtad, kizáró ok. Most komolyan, bolhából csinálsz elefántot. Tessék elmenni dokihoz és megcsináltatni.

Nem a teljes merevedés hiánya lenne a kizáró ok, hanem hogy így túldramatizálod. Kicsit olyan, mint amikor a hormonproblémás nő tolja befelé a fánkokat, mondván ő beteg. A betegséget meggyógyítani kell, nem kimagyarázni. Főleg ha nem is valami extrém dologról van szó.

2016. febr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Voltam orvosnál, bemetszették a rövid fitymaféket, de nem oldódott meg a probléma.El fogok menni újra, van már időpontom is. Csak a körülmetélést szeretném elkerülni, mert hallottam olyan véleményt, hogy minden rendben, de olyat is, hogy visszafordíthatatlan károk jelentkeztek. Tehát azt nem vállalom be, ha lesz más módja, akkor azt igen.

A kérdésem igazából az, hogy egy egyébként jól működő kapcsolat végét jelentené ez nálatok?

2016. febr. 13. 16:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondom,ket partnerem is volt,akinek mellettem volt korulmeteles mutetje.Elotte/utana szexrol is tudok nyilatkozni.Neki is nekem is sokkal jobb volt utana.O erzekenyebb,de tovabb birja.En meg mindent erzek rajta es az orgazmus is sokkal intenzivebb.Igen,nalam elobb-utobb a kapcsolat veget jelentene.Jelentette is elso esetbe.Az a baj,akarmilyen jo egy kapcsolat kell hozza a jo szex is(nem csak ez) en mar visszafordithatatlanul onbizalomhianyban szenvedtem a sok szar es docogos szex miatt...Nem gondolnam,h ugy elrontja az orvos barkinel h visszafordithatatlan karokat okoz.A mi dokink 100ezerert csinalta meg(nagyon profi,magan doki persze) Ott tuti nem fordul elo ilyen.
2016. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem az orvos rontja el, hanem mindenkinek mashogy reagal ra. Kiszaradhat, csunya lehet, soha nem szokja meg stb. Ilyeneket olvastam pont ezen az oldalon. Ezert nem mernem bevallalni.
2016. febr. 13. 21:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább egy orvost kérdezz meg ezekről.Ne az itteni vélemények okozzanak neked egy rossz alapot ahoz,hogy teljes életed legyen.Mert igenis fontos a teljesértékű sexuális élet egy kapcsolatban.És egy ilyen alap dologért biztos meggondolnám,hogy maradjak e a párom melett.
2016. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!