Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Párkapcsolati probléma megoldá...

Párkapcsolati probléma megoldására van ötleted?

Figyelt kérdés
A barátom naponta harmincszor rám ír, hogy hol vagyok, mit csinálok, jaj de hiányzom. Ha nem válaszolok, egyből azzal jön, hogy aggódik, meg stresszel miattam. Kezd ebből elegem lenni. Így nem tudok szakdolgozatot írni. Megmondtam neki a magamét, mert szerintem beteges, amit csinál. Nincs élete, csak nekem írogat. Erre azzal jön, hogy ő velem törődik és, hogy mennyire megbántottam. Hogy lehet ebből a szituból kimászni? Nem akarom, hogy bűntudatom legyen, mert nem hagy békén.

2017. ápr. 29. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

kikapcsolod a telefonodat, fb-n meg kilépsz a csetből.


Érdekes, hogy hogy lehet ennyire életképtelen barátod, hogy ennyire ne legyen más elfoglaltsága rajtad kívül? Az is érdekes, hogy ez ddig ez nem volt probléma?

2017. ápr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát...ne haragudj, de ez durva.

Egyszer jártam egy fiúval, ő csinálta ezt, konkrétan munkahelyen hívogatott többször, hogy ugye nem fetrengek más fiúval, azaz a kollégámmal, azt hittem viccel, de nem. :D

Aztán a pokol akkor szabadult el, amikor elutaztam másik városba rokonhoz, hívogatott, hogy hallja szórakozóhelyen vagyunk (unokatesóm születésnapja volt), menjek hamar haza, meg hogy majd menjek vele templomba is. Aznap este szakítottam vele, mert amikor aludtam volna, akkor is felhívott, hogy ugye nincsen fiú az ágyamban.

Szóval, szerintem ez az évek múlásával csak súlyosbodni fog, és a végén baj is lehet.

2017. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csald meg és valld be neki. Akkor talán végre megérti, hogy nem tud téged kontrollálni és elenged kicsit :)
2017. ápr. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A barátom naponta harmincszor rám ír, hogy hol vagyok, mit csinálok, jaj de hiányzom. Ha nem válaszolok, egyből azzal jön, hogy aggódik, meg stresszel miattam. Kezd ebből elegem lenni. Így nem tudok szakdolgozatot írni. Megmondtam neki a magamét, mert szerintem beteges, amit csinál. Nincs élete, csak nekem írogat. Erre azzal jön, hogy ő velem törődik és, hogy mennyire megbántottam. Hogy lehet ebből a szituból kimászni? "


ÚGY, HOGY OTTHAGYOD! NAGYON KOMOLYAN MONDOM! TÖNKRE FOG TENNI, ÉS EZ MÉG CSAK A KEZDET!

2017. máj. 10. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!