Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ciki mások előtt,...

Szerintetek ciki mások előtt, ha lány létemre ilyen sokat eszem? A fiúkat taszítja? 15/L

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy dagadt lennék, sőt, 167 cm és 52-53 kg vagyok, az is inkább izomból, mint zsírból, kevesebbnek nézek ki.

Ennek ellenére iszonyú sokat eszem. Pl egy óriás Milka van hogy lemegy egyszerre úgy, hogy közben csak nehány sort adok másnak.

Aztán simán megeszek egymás után két kakaós csigát, majdnem annyit eszek, mint az öcsém, aki egy növésben levő kamaszfiú... Egyik barátnőm tett már rosszindulatú megjegyzéseket arra, hogy mennyit eszek. És nem arról van szó, hogy csámcsognék, vagy ilyesmi.

De pl ha megyünk mekibe, ott is legtöbbször én rendelem a legtöbb kaját...

Ez gáz/taszító szerintetek?

Fiúk, ti összejönnétek ilyen lánnyal, vagy szégyellnétek (ha a külseje és személyisége amúgy bejön)?



2017. máj. 2. 20:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
17%
Nekem ritka taszító. Nemcsak a leendő kilók miatt, hanem a szemét miatt, amit eszel : 2 kakaóscsiga, 1 tábla milka, mekis kaja.
2017. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%

Akkor én mit mondjak? Most ettem meg 6 szendvicset, 8 tükörtojást, és egy egész kígyóuborkát. Még iszok egy forrócsokit lefekvés előtt.


20/F

2017. máj. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ha nem látszik meg rajtad, nem gáz. Szerintem kellemesebb látvány egy jóétvágyú lány, mint egy olyan, aki állandóan kalóriákat számolgat és annyit eszik, mint valami egér.
2017. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
32%
Úristen mennyit üríthetsz :O
2017. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%
Ez nekem szólt, utolsó? :D Amúgy így is kockahasam van.
2017. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
28%
Neked is, meg a kérdezőnek is :D
2017. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi a ciki? Jó étvágyad van azt kész.
2017. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hízik tőle a lány, akkor semmi gond vele, sőt, előny, hogy tudunk együtt nagyokat enni:D

Amúgy meg te is növésben lévő szervezet vagy, szóval nem olyan meglepő a dolog:)

2017. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

😂😂💗



[link]



( Amugy nyugi én is elég sokat eszek.. :D ) 15/L

2017. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
És engem hívnál ehhez segítségül? Szerintem egyedül is elég leszek rá...
2017. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!