Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez így utólag visszanézve...

Ez így utólag visszanézve mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Még 2.-3.-as koromban volt egy Deszkám.Egy kartonpapírra rajzoltam két szemet,egy orrot és egy szájat.Mind az Ed Edd & Eddy-ben a Köbjani meg a Deszka.Onnan másoltam.Őt tartottam a legjobb barátomnak.Egy szülinapi zsúrra el is vittem és a csoportképen ott fogom a kezembe..

Elötte meg egy lufim volt,amire apám rajzolt egy halálfejet.Csontinak hívtam.De ő eldurrant.

Nem akarom,hogy bárki megtudja,elég gáznak érzem

19/F



#barát #Ed Edd & Eddy
2017. máj. 3. 01:18
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

:DDDDD

Bocs.

2017. máj. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez nem gáz, csak gyerek voltál :)
2017. máj. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Inkább aranyos :D Ennyi idősen természetes hogy játszottál. Az lenne fura ha Einstein relativitáselméletét olvasgatod.
2017. máj. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz, magamat ismerve mindenkinek elmondanám, hogy volt egy Deszka nevű barátom :D


Amúgy én is akartam egy Deszkát de sose csináltam :(

2017. máj. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos, szép gyermekkornak hangzik
2017. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de 7-8-9 éves korban elég gáz. Óvodás korban még oké, de felette nem, szerintem.
2017. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!