Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kereskedő vagyok. Egy tavoli...

Kereskedő vagyok. Egy tavoli ismerős volt nállam. Ismerősi viszony miatt hagytam hogy fizetés nélkül elvigyen tőlem vasárút. Azt mondta ugyis jön másnap. Ennek tobb hónapja. Ez csalás vagy lopás?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 08:49
 1/4 A kérdező kommentje:
A fia rendőr, meg haver azért bíztam az apjában. Bár a fia is sokszor próbált bwcsapni pénzzel. De a kérdésem hogy a fenti eset, minek minősül?
2017. máj. 4. 08:51
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyiknek sem. Lopás az, amikor eltulajdonítanak tőled valamit, de ha te odaadtad neki, az nem lopás. Átvert téged, igen, de erre nem vonatkoznak törvényi keretek, hülye voltál.
2017. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanulópénz volt.
2017. máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Röcsögei Péter ***** válasza:
Ezt már b-hatod. Nálam oviban alakult ki a kép az emberek g-ciségeiről, nálad hogy lehet, hogy még most sem?
2017. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!