Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az emberekről? Olyan fura család. Gyerekek már nagyok, a szülők már régóta nem élnek igazából együtt csak egymás mellett, folyton posztolgatnak képeket.

Figyelt kérdés

A kislány tipikus butácska, kisminkelt, a fiú meg a külsejével foglalkozik folyton edzés közben posztol képeket. Apa csak dolgozik ő tartja el mindnyájukat. A gyerekek nagyok,18+-os korosztály. A nő 20 évig nem dolgozott. Folyton az ÉNB megy a tévében azt nézik apával. Ezek milyen emberek van rá jó szó? A sznob nem a legjobb. Olyan fura ez nekem olyan üresek! Nekik nyilván ez jó. Amúgy jószívűek, stb. De dolgozni pl. nemigen akarnak a gyerekek ahogy a nő sem- még érettségije sincs. Ha apa nem lenne, éhen halnának szegény már húzza a bélését. Volt hogy én főztem neki két munka közt beugrott /másért is/, rosszul van folyton reggeltől késő estig, elmondása szerint addig sincs otthon. Már egyszer le is lépett mert folyton üvöltözik vele a sárkány aki mellesleg megcsalta, annó. Folyton lenyúlják a pénzét végre megszünetette a bankkártyát ami közös volt mert simán 80. ezer Ft eltűnt róla- asszony fodrászhoz, körmöshöz megy. Én ezt nem bírom nézni. A szívem szakad meg az emberért. Hogyan tudnak így élni emberek?


Hogy hívják ezt az életmódot? Nem újgazdag, vagy sznob,..

valami zsigerből zavar náluk!!

Fura kérdés de tudnom kell..!

És Ti hogyan viszonyultok az ilyen emberekhez?

Én egész életemben tapostam hogy ne haljunk éhen, gyerekkoromban, félárva voltam. Tanultam, dolgoztam 14 évesen. És ezt meddig fogják még így csinálni ez olyan sekélyes élet. Engem nem zavar, még csak nem is irigylem.


Ezek mutathatnak még fejlődést?


2017. máj. 4. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

De, zavar. Másként nem foglalkoznál más emberek életével.

A "szegény ember" meg felnőtt. Ha nem jó neki a jelenlegi felállás, elválik, lelép, stb. Nem ő lenne az egyetlen, aki változtatott így a sorsán.

2017. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"A sznob nem a legjobb'"

Hát k..vára nem. :D

Nézd már meg a szó jelentését, mielőtt kiírsz egy kérdést.


Közeli viszonyban lehetsz velük, beszélj a férfivel, bár úgysem tudsz rá hatni. Ha ennyire aggódsz érte.

2017. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Én azt gondolom ezekről az emberekről, hogy te vagy a férj szeretője.
2017. máj. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Lóf.szt, mama, a kérdésre koncentrálj!!

:D

2017. máj. 4. 12:57
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Melyik kérdésre várod a koncentrálást?

Mert tettél fel jó néhányat.

2017. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tényleg úgy jön le,mintha a szeretője lennél. Aztmondod beugrott kajáért,meg másért is. A feleségét meg sárkánynak hívod. Meg azt is leírod,hogy annó megcsalta a felesége. Ezekből azt szűröm le,hogy van köztetek valami.
2017. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"valami zsigerből zavar náluk!!"

"Engem nem zavar, még csak nem is irigylem."

:D

Amúgy meg hogy jössz te ahhoz, hogy más mikor kezd el dolgozni? (mármint itt most a gyerekekre célzok). Ki a lóf4szt érdekel, hogy neked 14 évesen már dolgozni kellett, hogy ne haljatok éhen? Vagy te a saját gyerekeidet is már 14 évesen elzavarod dolgozni, mert ha neked szenvedni kellett már ennyi idősen, akkor nekik is kelljen?

A szomszédaitokat mellesleg ezek szerint nem fenyegeti az éhenhalás veszélye, ha pedig nincsenek rászorulva, minek zavarják el a 19-20 éves gyerekeiket még mondjuk suli mellett dolgozni?

Meg a másik, hogy mivel magyarázod azt, hogy ennyire ismered a családot? Nekünk jó a kapcsolatunk a szomszédainkkal meg a környéken élőkkel, mégse látunk bele ennyire az életükbe, hogy tudjuk, mikor mennyit költenek el és mire, meg ilyesmi. Szerintem is te vagy a férj szeretője, más megoldást nem nagyon találok erre, hogy kb azt is jobban tudod, mikor mit csinálnak meg mit nem, mint ők maguk..

2017. máj. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok, csak voltam. /3 alkalomra korlátozódott/ Mivel se jogom, se gyomrom nincs szétszedni egy családot..nem leszek az... Barátom. Tudom, ezt nehéz megemészteni kedves utolsó.. :D Hetente beszélünk, néha találkozunk egy kávéra. Sokat panaszkodik, konkrétan fizikailag húzza a belét lassan:((( leletei rosszak..többen mondják neki hogy váljon már el de azonnal ellene fordulnak. És hogy hogy jövök ahhoz szerintem ennél butább kérdést nem tudnék feltenni:D bocs!

A kérdés továbbra is az ahol kérdőjelek vannak, ennél jobban nem tudom megmagyarázni..!

:D

2017. máj. 5. 08:11
 9/10 A kérdező kommentje:

Heteske, "Amúgy meg hogy jössz te ahhoz, hogy más mikor kezd el dolgozni? (mármint itt most a gyerekekre célzok). Ki a lóf4szt érdekel, hogy neked 14 évesen már dolgozni kellett, hogy ne haljatok éhen? " ha nem vágod a logikát..ki a lófaszt, mondjuk engem, nem akartam éhenhalni éltél már száraz kenyéren??? Ne akard megtudni. Félárvaként, úgy hogy anyád a kórházban volt időnként és 12 évesen Te főztél stb. a bátyádra? Na, akkor legyen nagy arcod, szívből kívánok hogy ne kelljen ezzel szembesülni a gyerekeidnek!!

Mondjuk, életképtelen egyedekre nincs szüksége a társadalomnak...

2017. máj. 5. 08:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem itt egyedül te vagy életképtelen, különben nem a szomszédaid életével lennél elfoglalva :D

És nem értem még mindig, mi köze hozzájuk annak, hogy neked már akkor dolgoznod kellett?? Attól másnak miért kelljen?

2017. máj. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!