Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kérdésem: Szülők, mit kezdenét...

Kérdésem: Szülők, mit kezdenétek azzal a helyzettel, hogy a nagyfiú 26 éves mellett minden hétvégén 2 éve péntektől hétfőig unásig itt a barátnő?

Figyelt kérdés
Nincs magánéletem, közös a fürdőszoba, stb. A kislány otthon a kutyának sem hiányzik, erősen szeretethiányos. Ebből kifolyólag jól el is kapattam, (akárcsak a fiamat is!) így most már ketten szívják a véremet. A kislány miatt már ott tartunk, hogy átköltöztetjük őket elhunyt anyósom házába. Folyik a felújítás, már erősen félek, hogy itt a több napos ünnep. Ti mit tennétek a helyemben? Ha szólok, hogy sok belőlük, akkor a kislány duzzog, a fiammal balhézik. Én pedig már szétrobbanok az idegességtől, a férjem pedig csak nyugtat.

2017. ápr. 12. 06:16
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
23%
Talán idegbeteg vagy ?
2017. ápr. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Igen, depressziós vagyok, de a kérdésed nagyon cinikus volt!Egész életben nagyon sokat dolgoztam, és nagyon sokat tűrtem. Így a 48. évemben talán nekem is van jogom ahhoz, hogy a saját házamban végre azt csináljak, akkor, amikor én szeretnék ketten a férjemmel. Eddig ugyanis ebben nem volt részem, anyósom itt lakott a szomszédban, édesanyám egyedül nevelt fel, mindenkit ápoltam, gondoztam, alkalmazkodtam, ki hogy ugráltatott éppen!
2017. ápr. 12. 06:29
 3/47 anonim ***** válasza:
94%

A helyedben semmit, a fiadnak kellene onszantabol igyekeznie hogy kulon lakjon.

Bar a csajszi is megerhet egy miset ha csak duzzogni tud, bar ha kislanynak hivod akkor gondolom nagyon fiatal is, es illemre sem volt otthon tanitva.

2017. ápr. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

Ja, és szerintem már nagyon sok asszony idegbeteg lenne attól, hogy a "gyerekek" egész nap fekszenek, "pihennek" este buliznak, parfümöt vásárolnak, míg én mosok, bevásárolok, főzök, húzom a ágyneműjüket, mosok rájuk, stb. És csak nálunk, mert a kislánynál nem olyan a körülmény. De én mindent teremtsek meg!

Kedves kérdező: Talán idegbeteg vagy? Vajon Te hány éves vagy, tudsz már annyit felmutatni, mint én?

2017. ápr. 12. 06:40
 5/47 A kérdező kommentje:
Sajnos, a kislány 24 éves, én az Ő korában már édesanya voltam. Tudom, hogy akkor más világ volt, de becsülettel helyt álltam a mai napig is próbálok. De már tényleg belefáradtam a "házicseléd" szerepébe. A kislánnyal gyakorlatilag egy percet sem nagyon foglalkoztak otthon, ezért is nagyon szeret nálunk, erősen szeretethiányos. Több mint 2 éve van nálunk minden hétvégén, a családi háttere finoman fogalmazva is nagyon zűrös, sajnos. De van, ami nekem is terhes, már a sajátomból is sok, nem hogy még egy gyerekből.
2017. ápr. 12. 06:43
 6/47 anonim ***** válasza:
95%

Milyen kislany, meg nagyfiu?? 24 es 26 evesek, konyorgom! Felnottek!

Ha zavarnak, leultok megbeszelni, hogy irany a sajat elet, segitetek alberletet keresni.

2017. ápr. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
98%

Egyebkent te vagy a hibas. Elkenyeztetted oket, minek cseledkedsz nekik? Mostantol ne hazimunkazz helyettuk. Ha rakerdeznek miert, megmondod, felnottek vagytok, csinaljatok ti.

Ne haragudj, de tokmindegy miket tettel le az asztalra, ha ennyi jozan paraszti eszed nincs, hogy magadtol rajojj arra amit leirtam.

2017. ápr. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
96%

"anyósom itt lakott a szomszédban, édesanyám egyedül nevelt fel, mindenkit ápoltam, gondoztam, alkalmazkodtam, ki hogy ugráltatott éppen!"


Ezt nem kellett volna hagyni, vállalni, hogy nem védted meg magadat, és mindenkinek a szolgája lettél, most nem verheted le a fiad szerelmi kapcsolatán!


"míg én mosok, bevásárolok, főzök, húzom a ágyneműjüket, mosok rájuk, stb. És csak nálunk, mert a kislánynál nem olyan a körülmény. De én mindent teremtsek meg! "


Ki kényszerít erre?

Ne tedd ezeket oszt jóvan!

2017. ápr. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
95%
Csak az egyenes beszéd segít, kérdező. Nyugodtan, veszekedés nélkül el lehet nekik mondani, hogy fáradt vagy, sokat vannak itt, ez téged kimerít, sokat kell dolgoznod és nem segítenek semmiben. Ezért arra kéred őket, hogy az itt tanyázást szorítsuk vissza. Az ünnepek alatt szívesen várod őket pl két ebédre, de legyenek szíves a közös életüket máshol bonyolítani. Ha elköltöztek, akkor meg pláne. Most nagyon kényelmes nekik, mert még házat is adsz a fenekük alá. Az mikor lesz kész?
2017. ápr. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ne lovagoljunk a szavakon. Életkoruk szerint lehet, hogy nem kislány meg nagyfiú, de ha tényleg igaz, amit a kérdező ír, viselkedésük szerint azok.


Az viszont igaz, kedves kérdező, hogy Te kapattad el őket. Tudod ki húzgálná le az ágyneműt... Már az első alkalommal mondhattad volna: mosok, húzzátok le az ágyneműt, azt is berakom a gépbe. De ez még most is megoldható.

Tényleg ülj le velük, és mondd nekik, elfáradtam, ezentúl a segítségeteket kérem. Fiatal vagyok még én is, hétvégente élem én is a saját életem. Kész, és elmondod, hogy mit csináljanak meg maguk után, mert ha maguktól nem jut eszükbe, esélyes, hogy a szájukba kell rágni.

2017. ápr. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!