Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne rettegj...

Mit csináljak, hogy ne rettegjek egyfolytában attól, hogy hajszál van az ételben?

Figyelt kérdés
Amikor éttermi kaját eszek, vagy amit otthon főztek, akkor mindig rámjön az idegeskedés, túrkálom az ételrt, nincs-e benne haj. Hogy ,,küzdjem'' le ezt a félelmemet? Tudom hogy ez kicsit vicces, de tényleg szeretném leküzdeni!

2017. máj. 5. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Főzz magadra. Mégis mi mást lehetne erre mondani?
2017. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Menj el pszcihológushiz, vagy legyél fényevő.
2017. máj. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyel meg egy marek hajat. Ezzel sokkolod a fobiad es elmulik.
2017. máj. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kerdezd meg magadtol: miert olyan fontos ez nekem? Mi van ha talalok? Miert akarok talalni? Felek, hogy megeszem? Mi tortenik ha megeszem? Bajom lesz tole? Miert idegesit? Miert olyan fontos ez? Az is fontos, hogy aki fozte az idot energiat, szeretetet tett bele? Ertekelem, hogy valaki foz nekem? Keresem a hibat masokban? Mire figyelek? Tudok joizuen enni? Tudok barmit ugy elvezni, hogy nem a hibat keresem benne? Ez amolyan kattanas ami mindenkinel elojohet barmikor, altalaban ha barmi ilyesmi van kezdj el beszelgetni magaddal a temarol es enyhulni fog, az is lehet h eltunik, vagy ott lesz de mar nem lesz ennyire fontos es mar masra is figyelni tudsz.. pl a kaja izere.

Eerdemes magaddal tisztazni, hogy miert fontos ez neked, addig kerdezni mig van egy valasz.

2017. máj. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!