Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj ha van bennem egy kis...

Az baj ha van bennem egy kis kislányos? 16/L

Figyelt kérdés
A kislányos alatt azt értem hogy néha úgy viselkedek mint egy kislány és néha még kinézetre is úgy nézek ki mint egy kislány. Pl. az arcom ugyan olyan mint 5 évesen kb. Egyáltalán nincs rajtam szőr (csak szemoldok, haj, szempilla) nem is nagyon festem magam. Elég magas vagyok 171cm. És igen tudom még én is egy "kislány" vagyok de na.. Amúgy inkább ilyen laza stílusom van és nem ez a huha de nőies.
2017. máj. 5. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon cuki lehetsz, de hogy baj :D
2017. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem külsőre nem baj, nyilván ízlés kérdése, hogy kinek mennyire jön be a "kislányosabb" arc. :)


Viszont belsőre nem mindegy, a nagyon éretlen viselkedés, vagy a non-stop nyávogás engem például már zavarna (bár nem részletezted, hogy pontosan mit értesz kislányos viselkedés alatt).

2017. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Haord2017 ***** válasza:
izlesek es pofonok
2017. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nyávogni és értetlenkedni csak néha szoktam. Akkor nagyon örülök minden kis cuccnak és mindig mondom hogy olyan cuki 😂😍nagyon hajlékony vagyok de mondjuk ez nem olyan nagy cucc 😂 szoktam meséket nézni a sulis cuccaim nagy része cuki kis mesés vagy állatkás stb.
2017. máj. 5. 19:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez aranyos 🙂
2017. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kaptál már privátokat?
2017. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja 1-2-őt de nem igazán hatnak meg akik ismerkedni akarnak mivel én nem ismerkedek főleg nem itt. Csak egy kérdédt tettem fel amire választ várok 😊
2017. máj. 5. 20:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Az arcod kétlem, hogy 5 évesként nézne ki. :D Nem baj.
2017. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Álmaim nőjét babaarcú, kislányos nőként képzelem el. Wow. Nem lehetsz piskóta.
2017. máj. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A felnőttipar imádna! Csak tartsd meg még 2 évig a kislányosságot!
2017. máj. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!