Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek picit nőiesebb...

Hogyan legyek picit nőiesebb és ne kislányos?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok.

A környezetemben a fiú ismerőseim mondták nekem azt, hogy nagyon különleges személyiségem van.

Amikor beszélgetek egy fiúval, sokszor filmekről, könyvekről, zenékről órákat is elbeszélgetünk. Imádok videójátékozni, így elég tájékozott vagyok ezen témában(két bátyjám van, rengeteget játszottunk együtt, illetve a húgommal). Vonz a küzdősport, illetve nem vagyok az a nyafogós fajta. Emellé igyekszem adni magamra, mindig ápolt lenni, sminkelek, edzek, hogy jó alakom legyen, és csinosan öltözködöm.

Mégis, valami extra nőiesség hiányzik belőlem. Nem is tudom, hogyan fogalmazzak. Ha meglátnak a fiúk, nem azt látják, hogy wow, szenvedély, hanem azt, hogy wow, szerethető személyiség. Ami nagy előny, félreértés ne essék, de néha már úgy érzem, hogy inkább barát kategóriába megyek át, mint kapcsolatba.

Anno az exemnél is ez volt: Imádott, szeretett, rettegett, hogy elveszít, de azt a szexisséget, azt a nőiességet más lánynál kereste. A szerencsém csak az volt, hogy időben lebukott, mielőtt megcsalt volna.

Mit tehetnék?

próbálok változni, de nem érek el semmit.

Múltkor randiztam egy számomra vonzó sráccal, aki művelt is. Végig nekem kellett "udvarolnom", egy bókot se kaptam, sőt, még nekem kellett lány létemre megköszönnöm a találkát(azóta nem is keresem).


2017. márc. 6. 15:41
1 2
 1/15 anonim válasza:
54%
Kép nélkül nem tudhatjuk.
2017. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges megváltozni, felvenni ilyen "nőies" manírokat. 21 éves vagy, ha nagyon szigorúan vesszük, még akkor is 10 éved van kb. hogy megtaláld azt, aki így szeret, ahogy vagy.
2017. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én értem miről beszélsz bár nekem működik a kapcsolatom de párom már jelezte hogy nőiesebben kéne viselkednem. Szerintem ez adottság ami belőlünk hiányzik. Én kezdek beletörődni hogy ennyi volt és így kell elfogadni.

Szintén 21/l

2017. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a kisugárzásod, a metakommunikációd ilyen félig fiús félig lányos külsőt ad, hiába a ruhák. És ettől úgy érzik, egy nagyon jó pajtás vagy, de potenciális nőként nem látnak tőle. Az a baj, hogy ezt képről se lehetne megállapítani, ha kitennél, mert ehhez látni kéne, hogyan reagálsz szituációkra.
2017. márc. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy, és az fogja megadni a plusz szexisséget. Ezt hívják önbizalomnak :) Ha lesz önbizalmad, rá fogsz jönni, hogy nem a te dolgod egy pasinak bókolni randin és nemis neked kell keresned őt a randi után.
2017. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a férfiak többsége olyan nőt keres komoly kapcsolatra, mint te. Én pont az ellenkezője vagyok és sajna tényleg mindenki csak megdugni akar :D Izgalmas vagyok nekik, érdeklődnek irántam stb, de végül mindegyik lecserélt egy kislányosabb csajra. Pedig nem viselkedtem úgy, hogy erre okot adjak...
2017. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
0%
ha nem lennél felszínes hogy csak a Bred Pitteknek és Hajdú Pétereknek adsz esélyt...
2017. márc. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 ez nekem szólt, vagy a kérdezőnek?
2017. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8, nyugi, mindkettőtöknek szólt valószínűleg, mert itt mindenki felszínes, aki nem az adott nyavajgó "alacsony csúnya szegény" pasival jár. :D
2017. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

1: külső

2: külső

3: külső


Ha ezek megvannak, akkor jöhet a belső nőies viselkedés


Tegnap utaztam buszon és 2 fiatal (kb 16 éves) lány ült velem szemben. Az egyik lánynak olyan pöpecül meg volt csinálva a haja és olyan nőies ruhát hordott a kora ellenére, hogy teljesen elpirultam 30 éves fejjel amikor rám nézett. Még a torkom is összeszűkült. Az a lány annyi szívet fog össze törni.

És ez nem azért volt, mert annyira szép lett volna, hanem olyan szépen és csábosan prezentálta magát, hogy elakadt a lélegzetem mennyire szép lány. (mielőtt feltételeznéd, egyáltalán nem volt qrvás)

2017. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!