Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki az akit a legjobban gyűlölt...

Ki az akit a legjobban gyűlöltök a Walking Dead-ből, és ki az akiért sírnátok, ha egyszer meghalna?

Figyelt kérdés

Például én, ha Negan meghalna, biztos, hogy telebőgném a párnámat, mert oké, hogy ő gonosznak számít, de én nagyon bírom, annak ellenére, hogy halomszámra öldösi Rick embereit. (És még szerintem, még azt is hozzátehetjük, hogy szerintem irtó dögös, ezért se szeretném, ha meghalna:D)


Viszont, akit én magam saját kezmmel meg tudnék fojtani az Carol, már az elején se volt szimpi, de most a végére sem kedveltem meg, szerintem egy arrogáns bunkóvá nőtte ki magát, már alig várom, hogy lelőjje valaki...



2017. máj. 6. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én abba s táborba tartozom, hogy mindegyik szereplőt nagyon kedvelem. Negan nekem is különösen szimpatikus. Imádom a stílusát. De az abszolút kedvencem Daryl Dixon. Vele tudok a leginkább azonosulni. Carollal nincs bajom, érdekes személyiségváltozásokon megy keresztül és ez érdekes számomra. Mikor Glenn fejét szétverték nem mozdult meg bennem semmi, viszont Abrahamért kár volt. Felettébb korrekt figurának tartottam. Sírni senkiért nem sírnék, ez egy ilyen bicikli.
2017. máj. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Negan nekem nagyon nem jön be, egy gerincferdüléses nyikhaj az idióta baseball ütőjével, akinek a vég nélküli szónoklatain elalszom.

A Kormányzótól anno rendesen rázott a hideg, Negan-ön viszont azt se tudom, sírjak vagy röhögjek. Számomra felfoghatatlan, ezzel a testalkattal és viselkedéssel hogy juthatott abba a pozícióba, ahol van.

Nem gyűlölöm, de várom, hogy kinyírják és végre más irányba menjen a történet.

Ugyanilyen semleges szereplő számomra Tara, abszolút nem hiányozna.

A többieket bírom. Akiket nagy kár volt megölni, azok szerintem Maggie húga (Beth) és Abraham.

2017. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kb mindenkit kiraktak, akit én utáltam. csak a jók maradtak bent :)
2017. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én nagyon odalennék ha Michonne és Negan meghalna

A. 7. Évadban a legelsőrészben elkezdtem sírni mert azthittem hogy Michonne meghal.

Én Carlt és Darylt írnám ki mert nagyon nem a kedvenceim:|

Negan meg az abszolút kedvenc gonosz.

2017. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Daryl akiert ben sirnek de biztos szomi lennek ha neghalna. (Meg csak mondjuk most kezdem az 5. evadot) Carol viszont az elejetol kezdve idegesit o flolem neghalhatna
2017. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!