Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Butaság piszkálni egy 26 éves...

Butaság piszkálni egy 26 éves csajt azért, mert nem vallja be hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozunk, nem régiben jött úgy fél éve, azóta ismerjük egymást, sokat segítettem neki a kezdetekben, mindig a sarkában voltam, de nem hajtottam rá, persze tetszett első látásra de mondom biztos nem én vagyok az esete. 2 hónap után már kezdett felbátorodni, csipkelődött ha mögöttem volt akkor megbökte az oldalam stb, ha pár méterre vagyunk egymástól akkor mosolygunk, tegnap megkérdeztem egy ilyen nevetgélés után hogy nem tudom mire vélni ezeket a megnyilvánulásokat, majd rákérdeztem bejövök-e, elmosolyodott majd nem tudta hova fordítsa a fejét, én pedig annyit mondtam rá hogy ezt vehetem igennek.

Azóta választ nem kaptam rá, de engem bosszant mert ez olyan tini viselkedés. Most akkor hogy csókolnám meg, hogy feküdnénk le először?

24F


2017. máj. 6. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

LOL :D


"Most akkor hogy csókolnám meg, hogy feküdnénk le először?"


Ha bevallja egyből csókolod és le is fekteted ott helyben a kövön a munkahelyen ? :D

2017. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
XD XD
2017. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nyilván nem, csak én megszoktam hogy ilyen nagy munkahelyen intim dolgokról is kérdezem azt akin látom hogy nem fordulna sarkon az irodába :D

Tehát Ő sem egy csendes típus, de ha már az elején így megy, mi lenne később?

2017. máj. 6. 19:52
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

1. Elmész bemutatkozni a szülőkhöz.

2. Megkéred a kezét gyűrűvel.

3. Igent mond.

4. Megszervezed az esküvőt és a nászutat.

5. Összeházadostok, elutaztok.

6. Megcsókolod, lefeküsztök.

2017. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Ehh, nem ismered te az embereket apukám. Lehet hogy "hangos" a kislány, mégis zavarba lehet hozni ezek szerint egy ilyen témával. Udvarolni szoktál vagy egyből ajtóstul rontasz a házba ?
2017. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Szervezz közös programot vele és azután bármi lehetséges. Ha nincs barátja akkor gondolhatod mire vágyik amit saját magának sem mer bevallani.
2017. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#5

Eddig olyanokkal kerültem kapcsolatba, akik előtt megkérdezhettem hogy megfoghatom a segged? Gondolhatod milyeneket vonzok be :)

2017. máj. 6. 20:14
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meglepne ha pajtinak jo vagy de pasinak nem kellesz neki? (Tudod a te "bosszankodásod" méginkább tini jellegü!!!)
2017. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Azóta választ nem kaptam rá, de engem bosszant mert ez olyan tini viselkedés."

Szerinted csak a lány viselkedése "tinis"?

Cserélj tükröt!

:-)

2017. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Bárkit "piszkálni" ostobaság. Évődni azt lehet. Csak egy 26 éves nő öregnek érzi magát egy 24 éves "fiúhoz", ezért zavarban van. Viselkedj vele úgy, mintha idősebb lennél és te lennél a férfi, ő pedig a "kislány".
2017. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!