Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek szorongó, érzékeny, és lelkiismeretes személyiség?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon érzékeny vagyok, és én nem tudom "leszarni" a dolgokat, mert mélyen megérint minden.


Például ha beszól valaki, akkor az az egész hangulatomat eltudja rontani. Vagy ha engem bírálnak, és akár igaz, akár nem, az is, és ha csak kis dologért is, akkor is.


Hiába mondom, hogy "leszarom", attól még ugyanúgy nyomaszt.


Illetve túlságosan is lelkiismeretes vagyok, és ezzel az emberekkel vissza is élnek. Ha segítek nekik, még több kell nekik, és meg még több segítséget adok nekik, mivel szeretnék megfelelni nekik.


Tehát összességében azt a népszerű közhelyet szeretném megvalósítani, hogy nem akarok másnak megfelelni, csak annyira, amennyire szükséges.


21/F


2017. máj. 7. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Szorongással és ilyen fokú önbizalomhiánnyal szakembert javaslok. Minél tovább maradsz ebben az állapotban, annál hosszabb kezelés szükségeltetik majd.
2017. máj. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!