Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek után még kéne tennem...

Ezek után még kéne tennem valamit mit?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok találtam egy lányt aki 19 éves és még szűz. 2 hónapot voltunk együtt megszakításokkal pontosan kettővel ami 1-1,5 hétig tartott. A végén nagyon össze vesztünk ő azt hitte meg csaltam minden volt tenyleg minden.


A lényeg az, hogy szeretem és ő is engem de valami nincs itt rendben és már nem értem a dolgokat, tehát 1 hét szünet után megkerestem tegnap hogy jöjjön el velem valahova...azonnal igent mondott. Ott is elmondta hogy szerelmes belém az apjának anyjának is ezt mondja mindennap, tudom mivel az apja egy helyen dolgozik velem...a lényeg az hogy nem hiszi el hogy szeretem, szerinte csak azért csinálom ezeket a dolgokat mert tudom, hogy kötődik hozzám és hogy nem hagyna el..... hát de most akkor ilyenkor mi ?


Bármit teszek érte abban a pillanatban jó és látom rajta, hogy szeret de ahogy nem vagyok mellette depressziós lesz, kéreti magát, "megjárat"


Valaki el tudná mondani mivan ilyenkor?


2017. máj. 7. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ehhez hogy jön, hogy még szűz...?
2017. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam fontos
2017. máj. 7. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Kerüld még egy ideig a komoly párkapcsolatokat!
2017. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!