Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek szigorúak a szüleim?

Szerintetek szigorúak a szüleim?

Figyelt kérdés

Amit megengednek:Városba mászkálást max 8-ig,házibuliba menést,2-es évvégi átlagot (bár nem annyira örülnek neki),sminkelést az ízlésesség határain belül,pasizást (nem volt még barátom csak anyum mindig kérdezgeti hogy tetszik-e valaki),akármennyi kockulást egy nap,bármilyen öltözködést ami a koromhoz illő,Facebookozást

Amit nem engednek:Diszkózást (majd csak 17-18 éves koromba mehetek),ivást,cigizést,házibuli tartást,túl sokáig kinnlevést,túlzott sminkelést 16/L



2017. máj. 7. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehetnének szigorúbbak is.
2017. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem azok.

16/L

2017. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lenne a normális, örülj, hogy normálisak a szüleid. Nézz meg pár korodbélit hogy nevelnek fel -vagy inkább hogy nem-
2017. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Még ennyit sem engednék, amíg csak 2-es az átlagod.
2017. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem szigorúak.
2017. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az igazán lényeges, ez nem matematika.

Aki 18 évét betöltötte, még nem garantált, hogy érett személyiség.

Vannak akik már sokkal korábban is érettek.

Csak ezt a jog mereven deklaráltan bekorlátozza.


A szüleid ítéljék meg, hogy érett vagy e?

Legközelebb mégis csak Ők állnak Hozzád, nem a jogtörvények. Ők ismernek igazán közelebbről.

Ők korlátozhatnak, vagy befolyásolhatnak elsősorban.

2017. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
pont hogy túl engedékenyek.
2017. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nagyon engedékenyek. de szerintem ez a normális. mondjuk azért a tanulmányok terén lehet, hogy kicsit jobb lenne, ha szigorúbban fognának. de az alap, hogy cigi, ivás még nem, meg szép, hogy nem akarnak házibulit az otthonukba. azért elég brutálissá tud válni a helyzet. teljesen jófejek lehetnek :)
2017. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem helyes korlátokat állítottak fel a szüleid, ezekkel mindened megvan, amit ilyen korban megfelelően tudhatsz kezelni
2017. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elég lazák. Mondjuk nem tudom a mostani kis szaros tizenévesek mit képzelnek magukról, év végi 2-es átlag. Mi kihajtottuk a belünket anno, hogy bőven 4 felett legyünk és még így is necces volt a bejutás az egyetemre, ma meg már minden s...h.lyét felvesznek. Nem személyes, csak ezt látom mindenhol. Örülj neki, hogy ilyen lazák, lehetnének következetesebbek is.
2017. máj. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!