Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a szüleim szigorúa...

Szerintetek a szüleim szigorúak vagy nem?

Figyelt kérdés
Sminkbe,öltözködésbe nem szólnak bele.Megengedték hogy bemelíroztassam a hajam.Magassarkút nem hordhatok.Bármikor mehetek a barátaimmal.Sötétben is mászkálhatok max. fél 9-ig.Sötétben nem maradhatok otthon.Hétközben 10-kor takarodó hétvégén én döntöm el,és bármilyen műsort nézhetek.
2016. márc. 9. 08:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok
2016. márc. 9. 08:41
 2/14 A kérdező kommentje:
Házibuliba szó nélkül elengednek de diszkóba még nem
2016. márc. 9. 08:51
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szigorúak.
2016. márc. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem .
2016. márc. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hány éves vagy, de a magassarkút szerintem az egészséged miatt nem engedik. (Bár egy törpesarkúba senki nem hal bele, amúgy is el kell kezdeni valahol a "magassarkús" izmok edzését, alkalomra jól jöhet.)


Ha tökéletesen be lehet zárni az ajtótokat, ami elég stabil ahhoz, hogy csak úgy ne lehessen felfeszíteni, akkor ezt szintén nem értem. Persze ha olyan környéken, esetleg földszinti lakásban laktok, lehet abban valami, hogy féltenek. A többi, amit leírtál, teljesen korrekt.

2016. márc. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Törpesarkút engednek. Csak féltenek estére otthon hagyni.túl sok híradót néznek.15 éves vagyok.
2016. márc. 9. 09:13
 7/14 A kérdező kommentje:
Amúgy nem olyan a környék
2016. márc. 9. 09:15
 8/14 anonim ***** válasza:
Teljesen normálisan állnak a dolgokhoz.
2016. márc. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Normálisak teljesen, szerintem örülj hogy így törődnek veled!
2016. márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyedül azt nem értem, hogy miért nem maradhatsz otthon sötétben. Amúgy egyáltalán nem szigorúak.
2016. márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!