Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti elítélitek a vörös hajú...

Ti elítélitek a vörös hajú férfiakat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Én vörös hajú vagyok, és mindig bántottak/bántanak érte.

Regényeket lehetne írni erről az egészről, hogyan nyomorítottak meg egy életre lelkileg (Meg próbálkoznak most is.). Ezen már túl vagyok. Sosem fogom elfogadni a helyzetem, és "beletörődtem" abba, hogy egy pszichopata gyilkost előbb fogadnak el mint engem.

Csak nem értem, ez miért akkora gáz és/vagy bűn ha sajnos valaki vörösnek született?


2017. máj. 7. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, azt viszont igen, hogy nem lennének ilyen gondjaid ha az angoloknál vagy pl Hollandiában élnél.
2017. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hallottam már régi előítéletekről, de sosem tapasztaltam effélét, igaz, én barna vagyok.


Az csak egy szín. Én semmilyen színű hajút nem ítélek el, még a hidrogénszőkéket vagy a zöldeket sem, pedig arról tehet a delikvens. A vörös haj tök normális, csak nem a leggyakoribb. Egyes népeknél persze még gyakori is.

Azt ítélem el, akinek ezzel bármi baja van.

2017. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Clay Morrow ***** válasza:
Csupán haja színe miatt nem.
2017. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Lány létemre igencsak ledöbbemtem ezen.

Én mindig is különlegesnek tartottam a vörös hajú férfiakat,egyszerűen van benne valami extra az egyediség mellett.

2017. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem különleges és szép a vörös haj, és egyáltalán nem elítélendő. Nem az illető hajszíne miatt jövök, vagy épp nem jövök össze valakivel, és éppen ezért a barátkozásra sincs kihatással, nem ez alapján döntök szimpátiáról, és ezt szerencsére az ismerőseim nagy részéről elmondhatom. Bár vitathatatlan, egyre több a felszínes ember, ha meg látják is rajtad, hogy zavar a hajszíned, nyilván "kihasználják" a lehetőséget, hogy idegesítsenek, ne adj isten, bántsanak. Sajnos.
2017. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem elítélés, hanem amúgyis beszólnának valami miatt, és a vörös haj jó célpont, csak rád jellemző, ezért azt mondják.
2017. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Elítélni??? :O Nekem borzasztóan bejönnek a vörös pasik. Az uram vörösesszőke, és szívem csücske Marsalkó Dávid. Őt se értem soha, miért nyávog azon, hogy magas és vörös, és milyen nehéz élete volt. Nekem pont ezek miatt jönnek be. <3
2017. máj. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De barmok. Nem tehetsz róla, milyen hajszíned van, egyébként szerintem különleges a vörös haj.
2017. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Khmm... A vörös hajjal semmi, de semmi gond nincs a világon. Sőt. Nekem nagyon tetszik...😄😅 (AXL ROSE IS LIFE, PEOPLE!❤) Egyébként a normálisabb emberek nem ez alapján... Áhh. Nem is értem. Bármibe bele lehet kötni igaziból. Nem tudom mennyire vígasztal, de ha nem lennél vörös, akkor más cikizni való dolgot keresnének rajtad :D Ebben különleges vagy, mert a legtöbb ember barna (chh, én is xd), szőke... DE különlegesnek lenni sosem rossz dolog, nemde?:)


14/L véleménye

2017. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak az emberiség 2% vörös a haja az lenne érdekes ha nem szólnának miatta.
2017. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!