Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk nektek bejönnek a zöld...

Fiúk nektek bejönnek a zöld szemű vörös hajú csajok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Kb. ilyesmire be akarom festeni a hajam vörösre világosbarnáról. (Alapból egyébként középbarna.) Sokan mondják hogy a vörös hajú nők nem jönnek be nekik, nem értem miért. :(

Fehér bőrű vagyok. Nagyon természetellenes, vagy miért? Voltam már vörös, több árnyalatot is kipróbáltam és egész jól álltak.

20/l


2016. okt. 11. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem tetszik :D

17f

2016. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Ti csajok sosem fogjátok megérteni, hogy tök mindegy milyen a hajszínetek, milyen szempillaspirált használtok, milyen ruhát vesztek fel. Ha vannak lányos/nőies vonásaitok (tehát nem vagytok 80 kilós Brünhildák és NDK-s úszónők) és finom vonású az arcotok, akkor csinálhattok bármit, mindig szépek lesztek. Ez a két csaj is ugyanolyan vonzó lenne szőkén és feketén is, mert az ARCA IS szép.
2016. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
nekem már az is éppen elég mostanában, ha jól szopik valaki...amúgy totál egyet értek a #2-dik válaszolóval.
2016. okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor tetszik, ha eredeti. :)
2016. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 2-esnél az igazság! Annyival kiegészíteném, hogy egy szép lány smink nélkül is szép!
2016. okt. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon bejönnek, mert különlegesek.
2016. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
minél rozsdásabb a tető, annál nedvesebb a pince... :D
2016. okt. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!