Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik a világgal?

Mi történik a világgal?

Figyelt kérdés

Ma már nem az számít, hogy foglalkozol-e a testeddel, edzzel-e,stb.... csak az számít, hogy ki van-e nyalva a hajad mint egy melegnek, és hogy milyen fura izléstelen pizsamaszerű göncökben jelensz meg..... Nevetséges

Már a lányok is csak erre buknak.



2017. máj. 8. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
A modern média negatív hatása. Sajnos, kivesznek a valós értékek a társadalom bizonyos (jelentős) rétegéből, és mondhatni, negatívumokkal helyettesítődnek a korábbi erények.
2017. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Errefelé nem így van. A hímnemű haverjaim több mint a fele kondizik vagy sportol, aki kövérként kezdte a gimit az már mind lefogyott, és az izmos srácoknak mind van szép barátnőjük (engem kivéve xD)

Hajra annyira figyelünk oda hogy ne legyes kócos vagy oldalt túl hosszú, ha már belelóg a fülbe az rossz. A ruha engem sose érdekelt, biztos van akit igen de engem nem.

Szerintem összevetve jó ez a generáció (az előzőnél biztosan jobb), bátran bízd ránk a jövőt mert jobban úgyse cseszhetjük el.

2017. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Mi az, a lányoknak már nem elég, ha befeszíted a bicepszed nekik, és megvillantod a kockahasadat?Hová fajult ez a világ?
2017. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Éppen, hogy mostanság jellemző az, hogy a divatra és a felfújt izmokra adnak. (Sajnálatos módon.)

Régen bizonyos tekintetben sokkal "többek" voltak az emberek, nem csak holmi divat és média által irányított bábuk, akik a legkisebb semmiségeken összeugranak. Tisztelet a kivételeknek.

2017. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem mondanám, hogy erről szólna minden. De persze, ha te erre figyelsz, neked erről fog szólni a világ.
2017. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Mi a rák? Igenis számít, hogy foglalkozol a testeddel és edzzel (bár én nem edzek), de bizonyára mások értékelik. Mondjuk másfelől láthatod is, hogy kigyúrt k@csög menőzik felnyalt hajjal vagy gomba szerű frizurával pizsamaszerű cuccban szedi fel a csajokat. Ők különféle diszkókban meg a sikátorokban fordulnak elő. Olyanok, mint a penész. Nos, én inkább maradok az idősebb nőknél, mert ők még tudják mi az a retró és NES kazetta. 😏
2017. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondok jobbat. Engem nem érdekel se a tested, se hogy edzel-e, se hogy áll a hajad vagy milyen ruhákat hordasz. Jobban érdekel, hogy normálisan viselkedsz-e, el tudunk-e közös programokra menni, megnevettetsz-e, boldog vagyok-e, ha találkozunk. Uram bocsáss hogy nem érdekel, edzett vagy-e...
2017. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért van, mert nem találkoznak a mai gyerekek férfi mintákkal. Ahol a legtöbb idejüket töltik, az iskolában, csak nők nevelik őket, a legtöbb család pedig szét van esve, és a gyereket az anyja neveli. Nincs férfi minta, csak az érzelgős simizés megy, én már olyanokat látok mai iskolásoknál, hogy az ilyen ecsethajú búzák ölelgetik egymást és pusziszkodnak... Mi annak idején férfiasan kezet fogtunk... Mindegy.
2017. máj. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A jelenleg utolsó kommentelővel értek egyet a legjobban.
2017. júl. 1. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!