Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális érzés mikor látom az...

Normális érzés mikor látom az emberek arcán mit éreznek? Miért utálhatnak ennyire ha nem adtam rá okot?

Figyelt kérdés
más is látja az embereken azt hogy éppen szeret vagy csólódott benned esetleg haragszik... de az hogy látom rajtuk az utálatot a gyűlöletet a megvetést sőt azt is látom mikor végignéznek rajtam bámulnak és az a tekintet amikor éppen kibeszélnek.. nyilván tudom ki jó ember és ki nem de én hozzájuk se szóltam mégis utálnak sőt nem is ismernek.

2017. máj. 9. 00:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezzel takaroznak. Szerintem az rmberek felnek a valos erzelmeiktol. Egyszeruen ezt hozza ki az emberekbol a vilag. Mindenki azt teszi amit a masik. Tv,internet stb. Nem hogy sajat erzelmeik,de sajat gondolataik sincsenek. Neha ugy erzem ufo vagyok 😂
2017. máj. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!