Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Utalhatnak fertőzésre, vagy...

Utalhatnak fertőzésre, vagy gyomorrontásra a következő tünetek, a hasmenés, szédülés, gyengeség, ájulás érzés, görcsök?

Figyelt kérdés
Már 4-5 napja ezek a tüneteim vannak. Orvosnál nem voltam. Etvágyam van, de 1-2 óra után megint görcsöl a gyomrom.
2009. febr. 3. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, utalhatnak, bőven... Orvos.
2009. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Irány az orvos! Ha már 4-5 napja tart, akkor mindenképpen keresd fel, mert valami komolyabb is lehet.
2009. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
81%
bocs, nemakarok új kérdést, de a komolyabb alatt milyen betegségeket értesz???
2009. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet ez. Tegnap már egész jól voltam, és ma reggel meg majdnem összeestem, de később elmúlt minden. Csak ha ennék, azután lenne a probléma.
2009. febr. 3. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

hát most van valami vírus mert mi nálunk is úgy volt hogy

mind a 3an.. csak más napokon kihánytuk magunkat utána 3-4 napig megakarsz halni szinte hányinger görcsök láz szédülés hasmenés stb..

de én eszpumizánt kaptam rá

szájinfúziót

2009. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!