Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én túl érzékeny vagyok? Nem...

Én túl érzékeny vagyok? Nem bírom a gyerek kínzást és gyermek bántalmazást. Persze az átlag ember bántalmazását sem, meg idősekét sem, de a gyerekekét semennyire.23f

Figyelt kérdés
Pl hírekben vagy filmekben ha ilyen jelenet van, nem bírom, összeszorul a gyomrom és őrült düh veszi magát urrá rajtam... gyerekekért sztem ölni tudnék haa arról lenne szó. :S ez normális magatartás egy fiúnál? Biszex vagyok, ez lehet valamit közre játszik?
2017. máj. 9. 03:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Sőt azt sem bírom, amikor valaki a gyerekeket tárgyként, tudatlan állatokként kezeli és dönt az életükről, testi épségükről, saját szája ízére. Vagy ha valaki hatalmával vissza él, legyen az tanár vagy orvos vagy bárki és ezzel akár lelki sérülést okoz a gyereknek.
2017. máj. 9. 03:08
 2/9 anonim ***** válasza:
Én azt sem bírom elviselni, ha engem vernek.
2017. máj. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ez normális magatartás egy fiúnál?"

Mi, a részvét és az együttérzés? Vagy annak kéne normálisnak lennie, hogy a fiúk érzéketlen barmok?

2017. máj. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én se bírom ezt meg az állatkínzást. Agresszió nem fog el mert nem vagyok agresszív egyáltalán, de általában bömbölök az ilyen jellegű dokumentum filmeken vagy híreken. Szerintem az hogy fiu vagy nem kapcsolódik ehhez egy normális emberben empátia van a bántalmazottak ellen főleg ha nem tudják megvédeni magukat.
2017. máj. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem a nemed számít, normális ember ezeket (nemtől és orientációtól függetlenül) nem bírja.
2017. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En sem birom. Plane az allatkinzast. Sajnos egyik ismerősöm tegnap megosztott egy videot(nem tudtam mi lesz benne,a szöveg arab volt felette) és rengeteg pici csibet taposott el egy rohadek ember.. ugy bogtem,vegigse neztem..ilyenkor szegyellem hogy ember vagyok... (Bocsi telorol írok) 22/L
2017. máj. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te teljesen normális vagy! Az a beteg, aki nyugodtan tudja nézni, hogy bántanak egy gyermeket. Én egyszer annyira kiborultam ettől, hogy nekifutásból fellöktem egy "embert", aki durván megráncigált egy kiskutyát. Azokat az "embereket", akik gyermeket, nőt vernek meg pl. részegen, örömmel lőném halomra! Pedig nem vagyok erőszakos ember.

Nagy bajban van a világ.

2017. máj. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Deee èdeeessss!!!

Ez normális! Èn sem szeretem az ilyesmit. Pl. Ha a facebookon látok vmi. Amatőr telefonnal felvett videót ahol csajok vagy srácok szét verik egymást. Napokig gondolok rá.

Vagy ha több tinédzser egyre rá megy.

Engem is düh roham kap el.

Egyszerűen nem tudon felfogni hogy vki. Hogy tehet ilyesmit.

Egyszer láttam egy videot ahol egy nő durván fürdetett egy csecsemőt a fejét a víz alá is nyomta. Egy hétig gobdoktam a videóra, nem tudtam aludni. Aztán találtam egy blogot a nőről hogy lecsuktàk úgy nyugodtam meg.

Vagy láttam olyan videót hogy több srác agyon vert egy lányt, megöltèk.

Elvileg mert aids es volt és tovább adta. Ez a videó annyira lesokkolt igaz fiatalabb voltam de nagyon ki készített.. ezzel álmodtam stb. Sírtam is.

Amikor bix meccset nézek vagy pankràciòt akkor ilyesmi nem tör elő belőlem. De amikor amatőr videót látok végem van. 21 éves meleg srác vagyok de nem az a nyàm nyila tunyi mutyi femboy vagy hasonló.

Ez normális és sokszor fel teszem magamnak a kérdést hogy hogy lehet ilyesmit tenni vki. Mással?!

Meg próbálom elkèpzelni hogy mit éreznèk ha ilyesmit tennèk?!

És szerintem tuti megölnèm magam a bűntudat miatt.

Szebb lenne a világ ha több olyan ember lenne mint te.

2017. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem az állatkínzás jobban feldühít.
2017. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!