Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy a nővérem így...

Normális hogy a nővérem így nekem állt csak mert kilakkoztam a macskánk körmét?

Figyelt kérdés

itthon voltam és unatkoztam kilakkoztam a körmömet és Jozefináét is (a macskánk) igazából tetszett is neki szerintem meg hagyta

erre a nővérem meg amikor észrevette nekem állt hogy milyen elmebeteg vagyok meg bolond és nagyon durván ekiabált hogy bolond is vagyok.. meg csapkodta az ajtót..

Sajnos vele vagyok itthon még 3 napig mert anyáék elutaztak


amúgy én 13 vagyok ő meg 17 de egy kis aljas ribi..


2017. máj. 9. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen, elmebeteg vagy. Lakkozdva saj@today...
2017. máj. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
A történetben a nővéred a normális, te pedig beteg vagy. Én nem az ajtót csapkodtam volna ugyan, hanem azt az ostoba fejed.
2017. máj. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
LOL :D
2017. máj. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha majd tisztogatja a mancsát a cica és valahogy a szervezetébe kerül, belebetegszik, akkor mit csinálsz? Olvass, ha unatkozol.
2017. máj. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Részéről normális (az hogy ideges lett pláne ha szereti a cicát), ez nem tesz jót egy cicának. Rengeteg más dologot is csinálhatsz magadban ha unatkozol rengeteg dologgal elszorakoztathatod magad, vagy csak a saját testeddel is. Szegény gyanútlan ártatlan cicu :(
2017. máj. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 hollófernyiges ***** válasza:
Ugyan már, nem lesz annak a macskának semmi baja tőle és az első karomkoptatásnál úgyis leszedi.
2017. máj. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy bolond. Nem lessz semmi baja a macskának. Ja igen a köröm agyon keresztül is beszivodik a szervezetebe. Nem lessz semmi baja meg akkor sem ha megeszi a száraz körömlakkot.
2017. máj. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, kié volt az a lakk. Ha a nővéredé, akkor jogosan borult ki, ha nem akar valami jó kis fertőzést kapni, akkor dobhatja ki. Ha viszont a tiéd volt, akkor meg is érdemled, ha lerohadnak a körmeid, ha csak ennyi eszed van.
2017. máj. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

13 évesen még éretlen vagy és butuska, a nővéred tudhatná, hogy nem rosszból csináltad, így túlreagálta... de alapvetően neki van igaza, hogy ilyen nem kellene csinálni. Többet ne tegyél ilyet. Attól, hogy a macskád nem karmolt meg közben, nem azt jelenti, hogy tetszik neki. És közben baromi veszélyes szegény cicára nézve, mert kémiai anyagok vannak benne, rányal kb. és elpusztulhat tőle.

Emiatt meg ne aljas ribizd, mert neki volt igaza. Mosd ki inkább a szád szappannal.

2017. máj. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9es azért egy 13 éves kamasz már nem kisgyerek ,ne kezeld már úgy,mer' szánalmas. Ennyi esze lehetne,hogy ezt nem szabad. Tőlem akkora pofont kapott volna,hogy sose felejti el. 22/L
2017. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!