Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Válaszolnátok két kérdésre?

Válaszolnátok két kérdésre?

Figyelt kérdés

1: Egy olyan lány igaz barátnő, aki összejön a barátnője exével?

2: Létezik olyan, hogy egy csaj összejön nős pasival ,de a barátnői pasijára nem tudna rámászni soha?


2017. máj. 10. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

1. akár igaz barátnő is lehet. Attól, hogy összejön a barátnője volt pasijával akihez már semmi köze, az nem gond

2. igen, létezik. Azért mert valaki nős pasival kezd, nem azt jelenti, hogy minden nős pasit megakar szerezni.

2017. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Nem. Szerintem undorító összejönni a barátunk exével, még ha már nincs is köztük semmi, azért rosszul eshet neki együtt látni a volt barátját a barátnőjével...Nem tudom, nekem olyan bizarr ez a helyzet, biztos nem tennék ilyet egyik barátnőmmel se és én is haragudnék rájuk, ha ők jönnének össze a volt barátommal..

2. Nem hinném, vagyis ha nem tudja, hogy nős a pasi, akkor lehet :D De amúgy ha tudja és így is összejön vele, akkor egy erkölcstelen ringyó a szememben, miért pont a barátnői pasijára ne mászna rá?

2017. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1: Általában nem. Természetesen, egy több, mint 10 évvel ezelőtti általános iskolás exnél érthető a dolog.

2: Nem. Az ilyen emberek az ismerőseiknek szeretik előadni, hogy erkölcsileg mekkora tartásuk van és ezzel próbálják kompenzálni a gerinctelenségüket.

2017. máj. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!