Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tinik! Milyen problémáitok...

Tinik! Milyen problémáitok vannak önmagatokkal?

Figyelt kérdés

#tini #probémák
2017. máj. 12. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kövér vagyok, nem tanulok jól, nincs pasim, nem tudok jól ismerkedni............
2017. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ehhh....

Úgy az egész testem nem felel meg az elvárásaimnak. /dolgozom rajta/

Műveletlen vagyok, alig olvastam életemben valamit. /dolgozom rajta/

Szóval nem várom a sült galambot a számba.

Meg kell fogni, és megsütni.

14 éves lány voltam, aki próbálja a jelenlegi értékét megtízsszerezni.

2017. máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Uhh. Dagadtak vagyok, hónaljhájam és tokám van, amit egyszerűen nem bírok ledolgozni, a fejem, orrom és a vállam túl széles, a szám túl vastag, de nem a szém értelemben, a szempilláim és a szemem kicsik, nem bírok tanulni.

De a belső énem nem adnám semmiért.

2017. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát nekem is elég sok gondom volt önmagammal, de valahogy sikerült megoldani a dolgokat...majdnem, mert mindig mikor azt hiszem, hogy már minden jó, na akkor jön vissza. De nem szabad feladni! :) Sikerülni fog erős akarattal, kitartással!:)

Akár évekbe is telhet, de sikerülhet!

2017. máj. 12. 22:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Emberek én is tini vagyok sőt nekem sincs sok önbizalmam és néha ki is borulok hogy dagadt vagyok, ronda vagyok stb. De most újítottam magamom (új hajstílus, új ruhák stb.) és most tökre megvagyok elégedve magammal. Dagadt elméletileg nem vagyok mert 172cm és 65kg vagyok.Csúnyának se mondanám magam mert nem vagyok az. És azóta látom magam szépnek amióta frufrut vágattam magamnak. Mindenki csak dicsért és bókokat kaptam és jól esett. Próbáljatok ti is újitani és ha ducinak gondoljátok magatok, akkor tegyetek érte hogy ne legyetek/érezzétek magayokat annak. Keressetek magatokon olyan dolgokat amiket szerettek magatokban 😊 és tereljétek el a figyelmeteket hogy ne azon agyaljatok hogy veletek mi a baj hanem inkább tornázzatok mert az formáz, olvassatok, tanuljatok, nézzetek filmeket meg sorikat és tűzzetek ki célokat amiket próbáljatok elérni 😊 fel a fejjel 😊 15/L
2017. máj. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én már csak nagyon nehezen tudom magam elviselni, gyűlölöm minden porcikámat. Azt még nehezebb elviselnem, ha valakinek talán tetszem.

Borzasztó bizonytalan vagyok, de legalább jól rejtem. Napközben csupa vidámság, önbizalom jellemző rám, miután hazaérek lerogyok és melankóliába esem.

Ami a legjobban fáj viszont, hogy elbutultam. Régen az osztály legjobb 3 tanulójának egyik voltam, most viszont csak a rosszabbak és jobbak között tengődöm.

Semmi kitartásom, gyorsan elfogy a türelmem, és nem mindig jövök ki úgy másokkal, ahogy akarok.

Áh, nem is sorolom tovább.

2017. máj. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom normálisan beosztani az időmet, a munka, a saját érdeklődési köröm, bármi előbb kap időt mint azok a tantárgyak miket rühellek.

Nagyon nehezen szánom csak rá magamat ezeknek a tanulására, és ebből általában mindig határidős pánik szokott lenni.

Ezen kívül nincs igazán problémám magammal, legalábbis olyan amin tudnék változtatni nincs.


19/f

2017. máj. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem találok egy barátot/baráti társaságot amibe illeszkednék, valamint nem merek elmenni megkérdezni egy suliba (nem oda járok, nagyobb intézmény), hogy (18/F/amatőr) jelentkezhetek -e röplabdára :/. A mindennapi legnagyobb problémám, hogy valahogyan leadjam a stresszt xd, amit az emberek hiánya okoz. Kissé elhízott vagyok de ez alakul. Úgy érzem, elpocsékolom az időmet, és habár még rendbe tudom hozni de sok kis apróság nem úgy alakul az életemben ahogy szeretném.


Valakinek hasonló?

2017. máj. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én már nem vagyok tini, de mostanában jöttem rá, hogy milyen problémáim voltak a tini önmagammal:

1. Elhittem másoknak, hogy csúnya és buta vagyok, emiatt fokozatosan elvesztettem minden önbizalmamat és önértékelésemet.

2. Az előbbi ok miatt úgy gondoltam/gondolom, hogy semmi jó nincs bennem, ezért nem is próbáltam barátkozni, hogy megóvjak másokat saját magamtól.

3. Nem bíztam senkiben. A nulla önértékelésem miatt, ha valaki megdicsért vagy barátkozni akart velem, azt hittem,

hogy csak kedvességből csinálják, nem azért, mert tényleg érdeklem őket.

4. Nem csináltam semmit, hogy visszaszerezzem az önbizalmam.


Mindez most, évekkel később ütött vissza, fml. 20/L

2017. máj. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Túl szórakozott,szétszort vagyok.

Kissé felületes

Sok mindenért lelkesedem majd félúton feladom.Bár vannak dolgok melyek mellett már évek óta kitartok.De úgy nagyobb bajom nincs magammal,a mai velem egykorúakhoz képest magamat sokkal értelmesebb,és értékesebb embernek tartom:)

2017. máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!