Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Adjak neki? Ha lenne lehetőség...

Adjak neki? Ha lenne lehetőségetek egy nulla energiával sok pénzt keresni munkát adni a régi exedned aki kidobott régés rég, mert ő kéri, akkor adnátok avagy gebedjen meg csak azért is.

Figyelt kérdés
Insta utazás, fotózás, reklám, ilyenre gondolok, állandóan kellenek új arcok, de őt semmikép nem akarnám jólétbe tolni
2017. máj. 12. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék, ha egy 0 kJ-os energiabefektetéssel pénzt tudnék keresni, az hogy emellett az exem kap munkát... hát kit érdekel?


(Remélem gondolatban jó helyre tettem a vesszőt, ah már te sehova se... )

2017. máj. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valóban nehezen értelmezhető a kérdésed (gondolom a döntésképtelenség okozta sokk miatt). De a leírtak alapján, ha én lennék ilyen helyzetben, akkor nem biztosítanék neki állást, mert nem tudnék megbocsátani, és mert hiú lélek vagyok. De ha te hiszel a "megdobnak kővel, dobj vissza kenyérrel" című történetben, akkor hajrá, majd rájön miből maradt ki, és te meg majd odaszólsz neki, hogy "your loss, babe". hahaha
2017. máj. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fiktiv kérdés, ne irjatok privit
2017. máj. 12. 23:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól is függ hogy hogyan váltatok szét. Nem mindegy hogy fél évig csalt aztán kidobott vagy szakított veled mert úgy érezte hogy nem illetek össze.


De amúgy a legszebb dolog az az lenne ha adnál neki, akkor is ha nem érdemli meg. Számomra az egyik legnemesebb emberi dolog ha megbocsájtasz és felül emelkedsz a dolgokon. Több éves sérelmekért bosszút állni pitiáner dolog.

2017. máj. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha összevesztünk miért adnék neki munkát? Inkább szólnék olyan barátaimnak akivel jóba is vagyok.
2017. máj. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Közeli ismerősnek akkor se adnék munkát, ha szeretem, sőt. Annál nehezebben. Igen ritka, hogy ilyen felállásban minden oké legyen otthon, mikor a munkahelyen nyilván elő-előkerülnek kemény helyzetek. Igaz ugyan, hogy értelmes emberek megoldják magukban ezt, de még ha mindenki értelmes lenne, akkor is jelentős plusz teher lehet ebből.


Olyat felvenni, akit nem akarsz, ugyanez pepitában: itt is ugyanúgy mindketten jobban jártok, ha kerülitek a plusz balhéterep megteremtését magatoknak, ráadásul ebben az esetben egy meglevő balhé mellett... Mikor sülhet ez el jól bárki számára?

2017. máj. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy én mennyi pénzt keresnék rajta.


Ha 2-3x annyit hozna mint amit ő keres, akkor simán! Cápák közé is belökném..

2017. máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyenre akadnak millió másik, nem neki adnám a melót.
2017. máj. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam az exemmel és az új pasijával. Kiváló munkakapcsolatban voltunk. Sajnálom is, hogy szakítottak. Mivel a korábbi sérelmeket tisztáztuk, így könnyen talált egymásra a kereslet és a kínálat.
2017. jún. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha normálisan szakított volna velem, nem csúnyán/gerinctelen módon, akkor én adnék neki. Ha emberileg egy gennyláda volt, akkor nem.
2017. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!