Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen a személyis...

Szerintetek milyen a személyiségem? 15/L

Figyelt kérdés

Sokszor beszélgettem már idegenekkel akik azt mondták hogy ilyen személyiségű lánnyal sosem találkoztak még. Nagyon "temperamentumos" csak vagyok. Nagyon szeretnek a barátaim, osztálytátsaim és ismerseim. Kb. mindenkivel kedves vagyok de vannak emberek akik annyi fájdalmat okoztak hogy velük nagyon nehéz inkább ezért nem veszem őket figyelembe, de amilyen hülye vagyok ha úgy alakul megfogom őket sajnálni. Nagyon jó a humorérzékem. Imádok beszélni és nagyon sokszor én vagyok a társaság középpontjában. Nagyon "bohókás" vagyok, ha arról van szó az utcán elkezdek énekelni vagy táncolni és nem érdekel ki mit gondol. Életem a zene imádom😍 nagyon sokat nevetek, még saját magamon is.Kb. minden érdekel. Cuki mániás vagyok imádom a cuki dolgokat. Van hogy néha kicsit hisztizek de hát ez gyárilag benne van a nőkben(nincs kivétel) de persze ez mindenkinél más erősségű nállam kicsit erősebb 😂 ja és eszméletlenül makacs is vagyok, amit én eldöntök annak úgy kell lennie(majdnem mindig). És nagyon nagy álmodozó vagyok 😊 külsőleg magas vagyok testalkatilag pont megfelelő, szép arcom van elméletileg(én nem látom)😊 de a külsőségeket nem írom ide mert azok annyira nem érdekes mivel én tudom hogy sokan szépnek látnak de a szépség relatív szóval azzal nem érnék semmit 😅

Ezt a kérdést NEM párkapcsolat keresés miatt írtam ki csak hogy az emberek reakciója mi az ilyen fajta emberekre mert néha nem tudom olyan furán és bizarrul tudnak nézni 😂



2017. máj. 13. 00:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Totál átlagos. Átlagos tini lányka, de nincs ezzel gond, majd kialakul a személyiséged 10 év múlva.
2017. máj. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös, biztos jófej vagy, sok ugyanilyet ismerek
2017. máj. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Mondjuk lehet hogy felesleges volt kiírnom mivel ha nem ismertek teljesen nem is igazán tudtok mit mondani
2017. máj. 13. 00:33
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján átlagos vagy. Szerintem azért mondják ezt mert látnak téged, a mozgásodat és a beszédstílusod is közrejátszik abban hogy különlegesnek találnak
2017. máj. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

Na jön a durci, mert nem írjuk, milyen extra vagy.

Tipikus tinilány, tipikus sértődés.

2017. máj. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen atlagos.Egyebkent ha nem erdekel az emberek rolad alkotott velemenye akkor a kerdeseddel sajat magadat cáfoltad meg.
2017. máj. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk lehet hogy felesleges volt kiírnom mivel ha nem ismertek teljesen nem is igazán tudtok mit mondani"


Persze, mindenkiből egy van, a sok milliárd emberből egy van, te egy vagy a sorban.

2017. máj. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Dehogy, nem sértődtem meg, de teljesen felesleges volt kiírnom ezt a kérdést mivel nem láttatok még soha nem beszélünk nap mint nap szóval nem nagyon ismertek de valószínüleg biztos teljesen átlagoa vagyok 😁😊 és az emberek véleménye arról hogy én hogy viselkedem az marhára nem érdekel😂
2017. máj. 13. 00:42
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, mindenki egyedi, és mindenki átlagos. Semmi olyan nem történik veled, ami már nem történt volna meg mással, persze, ezt nem így érezzük. Mindenkinek a saját élete a fontos, de csak egy porszem vagyunk a gépezetben. AZ a lányeg, hogy a környezeted szeressen, és ők különlegesnek lássanak, és biztos így is van.
2017. máj. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

De most ezek közül mi a különleges, amit itt leírtál?

Ezek olyan tulajdonságok, amik azért elég sok emberre jellemzőek. Nyilván nem mindenkinél egyszerre, ezért sem vagyunk mindannyian egyformák.

De nincs benned semmi megbotránkoztató, vagy érdekes, amivel eddig még senkiben nem találkoztam.

Nagyon bírom amúgy az olyan embereket, akik azt hiszik, hogy rohadt különlegesek, közben meg tökre nem. Ja, mégsem.

Temperamentumos alatt pedig mit értesz? Mert a kedvességgel azért elég nehezen fér meg.

2017. máj. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!